Сезон tempest в for honor стартує наступного тижня

11

Ubisoft презентувала 3-й сезон 5-го року в багатокористувацькому екшені for honor, що отримав назву tempest. Почнеться він вже наступного тижня, 9 вересня, і в місці з цим глава mirage буде закрита, а ігровий світ серйозно зміниться.

” фракції болотної пустки довго боролися за воду під палючим сонцем. Раніше кожна крапля була на вагу золота, але посуху раптово змінив потоп. Через нестерпну спеку льодовики валькенхейма розтанули, і рівень води стрімко піднявся. У болотній пустці почався проливний дощ і подув неймовірно сильний вітер-буря все не закінчувалася. Воїни, чиї рідні краї затопило, опинилися в сум’ятті. Винятком стали вікінги, яким буря подарувала переродження… І можливість отримати перевагу ” – йдеться в анонсі.

У новому сезоні гравців чекає наступне:

  • подія storm tides (9-30 вересня) – безкоштовний бойовий пропуск, який дозволить отримати безліч нагород, в тому числі нові стандартні обладунки, анімацію і деталь для шолома. Також гравці зможуть обзавестися новою зброєю в якості лута.
  • бойовий пропуск (9 вересня – 3 грудня) – 100 рівнів нагород для всіх, включаючи зброю і анімації. У число преміум-нагород входять обладунки, оформлені в стилі tempest, анімації, зброя, бонус до очок бойового пропуску за завершені ігри, 11 тис.од. Сталі та інше.
  • dominion series – у 2021 році пройдуть ще два етапи чемпіонату dominion series, перший з яких розпочнеться 9 вересня. Реєстрація на кваліфікацію вже доступна.
  • зміни на тест-майданчику – з 16 по 30 вересня можна буде оцінити переробку сінобі і поліпшення «захоплення територій».

Офіційному сайті.