Серія iphone 13 встановила рекорд продажів в росії

12

За даними російських ритейлерів, вже в перший тиждень після запуску нове покоління флагманів apple стало найбільш продаваним в країні за всю історію бренду. Крім того, була опублікована і частка «перебіжчиків» на новинки як з попередніх поколінь iphone, так і з android-гаджетів.

За даними ” рбк ” з посиланням на аналітичну платформу onefactor, в перший тиждень після старту продажів в мережах російських мобільних операторів було зареєстровано 93 тисячі iphone 13 — це 0,08% від числа всіх смартфонів в країні. Як відзначають експерти, до цього жоден з гаджетів компанії не демонстрував таких високих показників. Для порівняння: iphone 12 рік тому був активований за той же період 57 тисяч разів.

Половина реєстрацій припала на модель iphone 13 pro, другим за популярністю став iphone 13 pro max, а новий iphone 13 mini відзначився в мобільних мережах найменше — близько 4 тисяч разів. Директор по продуктам і аналітиці onefactor максим воєводський також повідомив журналістам статистику активацій попередніх серій смартфонів apple в перший тиждень після запуску в росії:

  • iphone 11 – 67 тисяч
  • iphone x — 29 тисяч
  • iphone 8 — 41 тисяча
  • iphone 7 — 67 тисяч

Лідером за кількістю реєстрацій залишаються московська область (43%) і санкт-петербург (10%). Середній вік покупців нових флагманів, за даними аналітиків, становить 35 років. При цьому власники iphone 13 в основному користуються тарифами з абонентською платою близько 700 рублів, а для iphone 13 pro і 13 pro max ця цифра трохи вище — в середньому 1000 і 1300 рублів відповідно.

Представник onefactor також зазначив, що приблизно 11% покупців iphone 13 — це колишні власники iphone 12 pro max, ще 10% раніше користувалися iphone 11 pro, а 9% перейшли на новинку з iphone 11. Згідно з джерелом, ще 10% нинішніх власників iphone 13 в росії раніше використовували гаджети на базі ос android.