Samsung придумала двосторонній сканер відбитків пальців

12

Samsung має намір першою випустити складаний смартфон з підекранним сканером відбитків пальців. Принаймні, у південнокорейської компанії вже є відповідний патент, що враховує унікальні конструктивні особливості таких пристроїв.

Всі існуючі складні смартфони оснащуються сканером відбитків пальців, вбудованим в окрему фізичну кнопку на корпусі. Це особливо дивно на тлі того, що в більшості моделей традиційного форм-фактора він вбудований безпосередньо в екран. Як виявилося, цьому є пояснення. У патенті samsung говориться, що гнучкий екран в складних пристроях схильний до появи складок при натисканні на нього. Через це виникають проблеми при зчитуванні відбитка. Однак компанії вдалося вирішити цю проблему.

Згідно зареєстрованому у всесвітній організації інтелектуальної власності патенту samsung, компанія розробила двосторонній сканер відбитків пальців, що розташовується одночасно під зовнішнім і внутрішнім екраном складного смартфона. Зовні він знаходиться знизу по центру, а всередині — в лівому нижньому кутку. Правда, в описі розробки ніде не вказується, як компанія має намір боротися з вищезгаданими складками гнучкого дисплея.

Не виключено, що така система з’явиться в майбутньому galaxy z fold4. Нагадаємо, що в galaxy z fold3 дебютувала підекранна фронтальна камера.