Розробник dying light 2 розповів, як команда розпорядиться недавнім перенесенням гри

7

Провідний гейм-дизайнер dying light 2 stay human тімон смектала (tymon smektala) в інтерв’ю для недавнього номера журналу edge поділився додатковими подробицями перенесення гри.

Джерело зображень: techland

Нагадаємо, до недавніх пір реліз dying light 2 stay human був призначений на 7 грудня поточного року, проте прем’єру відклали до 4 лютого 2022-го. Свого часу затримку пояснили прагненням techland до підвищення якості продукту.

За словами смектали, зараз команда «перевіряє ще раз все» — на стиках різних систем можуть виникати конфлікти, і їх треба усунути. Гейм-дизайнер також допустив, що завдяки перенесенню у колективу з’явиться час додати в гру «парочку пасхалок».

” це той випадок, коли знадобилося трохи більше простору для маневру або навіть коли диспетчерська запропонувала, як зробити посадку “чистіше”. Знаєте, про екіпаж потрібно думати так само, як і про пасажирів», — наводить слова смектали портал wccftech.

Смектала також обмовився, що, на відміну від оригінальної dying light, сиквел запропонує значущі вміння для розблокування: «майже кожне дає вам нову здатність, яку тут же можна спробувати на ворогах».

Зміни також зазнає і гак-кішка, який в dying light 2 stay human стане допоміжним інструментом при паркурі: при його використанні герой буде більше походити на тарзана, ніж людини-павука.

Dying light 2 stay human являє собою зомбі-екшен у відкритому світі. Проект розробляється для pc (steam, epic games store), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s.