Роскомнадзор запросив у twitch дані щодо масштабного витоку

9

Роскомнадзор направив запит в американський офіс інтернет-сервісу twitch з вимогою надати детальну інформацію про великий витік даних, що стався 6 жовтня. Детальніше про останню можна прочитати в нашій окремій замітці. Представники відомства в бесіді з журналістами видання «ведомости» розповіли, що ркн зажадав надати дані про скомпрометований обсяг особистої інформації російських користувачів twitch.

«ситуація, коли особисті дані користувачів виявляються у вільному доступі, неприйнятна. На сьогоднішній день скарг від російських громадян за фактом витоку персональних даних користувачів зазначеного інтернет-сервісу в роскомнагляд не надходило«, – повідомило» ведомостям ” джерело у відомстві.

Також встановлено, що команда підтримки twitch повинна дати відповідь роскомнагляду протягом 30 днів з моменту отримання запиту. У разі несвоєчасного надання або відмови від співпраці настає відповідальність відповідно до ст.19.7 коап рф, уточники в ркн.

Окремо у відомстві повідомили, що громадяни, які постраждали від витоку twitch, мають право вимагати від винної особи пропорційної компенсації як в досудовому, так і в судовому порядку.