Пять кращих ігор в стилі Minecraft на Android і iOS

213

Ви втомилися від Minecraft і наслідувачів цієї гри? Таке могло статися, якщо ви занадто часто грали в них. На щастя, є великий вибір інших якісних ігор з механізмом створення об’єктів в пісочниці. Нижче будуть описані деякі з них

The Escapists

Ціна: 299 руб. Доступна на Android і iOS.

Автор: Team17.

Ви могли б втекти з в’язниці? Завдяки цій грі у вас є можливість перевірити це. Гра спочатку вийшла на персональних комп’ютерах, ігрових приставках, після чого дісталася до мобільних пристроїв. Перед нами повноцінний симулятор втечі з в’язниці.

The Escapists має шикарною піксельної графікою і надзвичайно захоплюючим ігровим процесом, який не дасть вам відірватися від екрану вашого смартфона, оскільки ви постійно будете бажати пройти хоч трохи далі, перш ніж дати відпочинок своїм втомленим очима.

Завантажити

This War of Mine

Ціна: Android – 699 руб. iOS.- 1150 руб.

Автор: 11 bit studios.

Від комедійного підходу попередньої гри ми переходимо до більш похмурою, але все одно цікавою. Її не можна назвати середньостатистичної військовою грою. Тут ви не будете героєм, який рятує світ від терористичної загрози.

Дія розвивається навколо групи вижили цивільних, які потрапили в зону бойових дій, звідки немає виходу і ніхто не прийде на допомогу. Належить приймати складні і часом сумнівні рішення, щоб група залишилася в живих в зруйнованому війною місті.

Завантажити

Mines of Mars

Ціна: Android – Безкоштовно. iOS.- 350 руб.

Автор: Crescent Moon Games.

Тут ви приміряєте на себе роль космічного шахтаря, який став єдиним вижив під час аварії. Точніше кажучи, корабель скинув вас на поверхню і полетів, залишивши на вірну загибель.

Вам доведеться продиратися через процедурно-генеруються шахти і збирати матеріали, щоб просувати сюжет і дізнатися, що на Марсі є життя.

Завантажити

Island Survival

Безкоштовно на Android і iOS.

Автор: Меттью Торі.

Назва цієї гри точно передає її суть. На початку гри ви ледь встигаєте врятуватися з потерпілого аварію судна, після чого опиняєтеся на пустельному острові, встигнувши прихопити з корабля нечисленні пожитки.

В описі говориться про випадковим чином генеруються світах, крафтінге, будівництві і видобутку ресурсів, вам належить досліджувати світ і змінювати його під себе. Якщо ви зможете витерпіти примітивну графіку, тут можна буде захоплююче провести час.

Завантажити

Junk Jack

Ціна: 379 руб. на iOS.

Автор: Pixbits.

Остання гра в цьому списку більше всіх схожа на Minecraft. Ще більше вона схожа на Terraria, багато в чому завдяки двовимірним ігрового процесу з видом збоку. Незважаючи на схожість з цими двома іграми, її не можна назвати клоном завдяки хорошому рівню дизайну та опрацювання.

На відміну від Terraria, тут акцент робиться на будівництво, а не на пригоди, тому темп гри більш спокійний і повільний. Якщо Terraria для вас занадто хаотична, спробуйте Junk Jack. На жаль, вона відсутня на Android.

Завантажити

Джерело: http://htc-android.com.ua/