Process Hacker v3.31 [rus]

14

Process Hacker v3.31 [rus]

Process Hacker v3.31 [rus]

Process Hacker v3.31 [rus]

Process Hacker -це безкоштовний, потужний і багатофункціональний менеджер процесів і служб з відкритим вихідним кодом.Володіє дуже багатим набором функцій.
Можливість завершення абсолютно будь-яких процесів (у тому числі антивірусів і фаєрволів), перегляд детальної статистики процесів, складання графіків продуктивності, перегляд виділеної процесом пам’яті, перегляд і редагування дескрипторів безпеки для процесів, потоків, маркерів і безліч інших функцій.

Особливості програми:
Вичерпна інформація по всім процесам: повна історія виконання процесу, лістинги потоків і стеки з символами dbghelp, інформація про токенах, карта віртуальної пам’яті, змінні середовища, хендли і багато іншого.
Повний контроль над усіма процесами, навіть над процесами, захищеними руткітами або захисним програмним забезпеченням. Драйвер програми працює в режимі ядра, що дає унікальні можливості, що дозволяють завершувати, зупиняти і запускати будь-які процеси і потоки, включаючи програми типу IceSword, avast! Anti-virus, AVG Antivirus, COMODO Internet Security і т. д.
Знаходить приховані процеси і завершує їх. Process Hacker виявляє процеси, сховані простими руткітами, такими як Hacker Defender і FU.
Прості DLL ін’єкції і вивантаження — просто клацніть правою кнопкою миші по процесу і виберіть «Inject DLL» для ін’єкції, потім клацніть правою клавішею по модулю і виберіть «Unload». Версії упаковані разом.

Завантажити