Повноцінна розробка нової mass effect ще не почалася

10

На церемонії the game awards 2020 відбувся анонс нової частини mass effect , і це було досить несподівано. Проте, розробка гри, скоріш за все, почнеться нескоро, а також ea можуть повернутися до використання давно знайомого ігрового движка.

У той же час, мало що відомо про сюжет і сеттинг mass effect 4 , але, по всій видимості, вона більше буде пов’язана з оригінальною трилогією, і особливо третьою грою, ніж з mass effect: andromeda . Цікаво те , що нещодавно electronic arts почали шукати технічного директора для розробки наступної mass effect , зазначивши, що перевага віддається кандидату з досвідом роботи на unreal engine «і вище».

Це говорить про те, що ea і bioware будуть розробляти наступну гру франшизи, використовуючи unreal engine 5, що вельми несподівано, якщо врахувати, що andromeda використовувала власний движок видавця, frostbite.

Поки що electronic arts офіційно не підтвердили, на якій стадії розробки знаходиться mass effect 4 і чи дійсно серія повертається до движка unreal engine; до того ж, схоже, в даний час студія bioware більше зосереджена на випуску нової частини dragon age . Якщо чутки про те, що розробка нової mass effect