Платформер psychonauts 2 отримає російську локалізацію завдяки старанням трьох команд ентузіастів

11

В кінці минулого місяця відбувся реліз платформера psychonauts 2, розробкою якого займалася студія double fine. Російськомовним гравцям з гіркотою довелося констатувати той факт, що проект не отримав локалізації, трохи пізніше розробники мотивували таке рішення обмеженим бюджетом.

Відсутність перекладу на російську мову спонукало окремих представників обуреної спільноти вжити всіх можливих дій для заниження рейтингу проекту на агрегаторах. А ось креативно налаштовані користувачі вирішили діяти-psychonauts 2 отримає повноцінний переклад завдяки старанням відразу трьох творчих об’єднань.

Отже, локалізацією psychonauts 2 займуться команди like a dragon, mechanics voiceover і the bullfinch team. Раніше вони переводили ігри серії yakuza, resident evil, alan wake та інші. Перекладом одного тільки тексту з субтитрів і пунктів меню справа не обмежиться, ентузіасти збираються також змінити текстури (де це потрібно) і підготувати дубляж.

Дивує також той факт, що деякі матеріали з psychonauts 2 вже були переведені. Представники вищезазначених команд випустили спеціальне відео, за допомогою якого можна ознайомитися з першими напрацюваннями з локалізації гри. Автори підкреслюють, що грошей на локалізацію psychonauts 2 вони спеціально просити не будуть — все робиться на ентузіазмі і за власний рахунок.