Підлітки виявилися безграмотними в питаннях інтернету

10

Британський інтернет-провайдер zen internet вирішив вивчитизнання людей різного віку про інтернет. Як виявилося, користувачі ввозрасте старше 55 років більш обізнані про ті чи інші аспекти світовойпаутіни, ніж просунута молодь.

В опитуванні брали участь 2014 жителів великобританії. З них підлітки16 – 24 років належать до так званого покоління z, в той час як ідентичні питання задавалися людям від 55 і старше. Один з найбільш цікавихпитань був про способи вирішення проблем з якістю подключеніяк мережі. Виявилося, що 16% представників покоління z вірять, що удар по маршрутизатору здатний поліпшити ситуацію, як це було колись зі старими телевізорами, які потрібно було стукнути, щоб пішли перешкоди. З іншого боку, більш доросла аудиторія на 98% впевнена, що такий спосіб марний.

Також 54% підлітків вважають, що достатньо відключити відео під час конференц-зв’язку для поліпшення якості сигналу. 71% людей старше 55 років відповіли правильно, вважаючи, що це тимчасове і малоефективне рішення.21% представників покоління z досі думають, що wi-fi небезпечний длячеловека. Схоже, що з віком британці стають розумнішими, адже тільки 5% людейв віці старше 55 років вірять в подібні міфи. Все виявилося куди гірше, коли слідчі перейшли до прямих питань. Більше 70% підлітків мало знайомі і навіть не знають, що таке ethernet. Друга група відповідала більш детально, хоча і там було багато тих, хто в даній темі «плаває».

«кажуть, що мудрість приходить з віком, і, схоже, такобстоїть справа навіть в такій області, як технології, де молодість зазвичай сприймається як перевага», — констатують представники провайдера.