PhrozenSoft Computrace детектор v1.0

110
Загалом софт дозволяє виявити заражений ваш комп’ютер RAT BlackShades і ще якийсь сирійськи урядовий вірус детектує. Перевірити свою тачку не завадить.

Переклад від гугла
PhrozenSoft BlackShades детектор представляє собою простий у використанні програма спеціально розроблена для виявлення можливого зараження горезвісний RAT BlackShades

Що таке BlackShades здатний?

Активуйте веб-камера, захоплення екрану і веб-камери зображення
Віддалено керувати вашим робочим столом
Keylogging
Вкрасти ваші паролі
Грайте з комп’ютером
Переглядайте файли
Додати / Завантажити файли до / з комп’ютера або оновити себе
Зміна поведінки деяких елементів управління
Бути використаний для сайтів DDoS
Спред до знімних дисках (таким чином, допомагаючи собі заразити інші комп’ютери)
Статистика інших роботів
і т. д. …
У руках умілого хакера, програма як BlackShades RAT може бути надзвичайно небезпечно для вашого комп’ютера і вашого особистого життя. Це потенційно може бути використаний, щоб вкрасти ваші банківські облікові дані, а потім спустошити ваш банківський рахунок. І так, BlackShades RAT може перетворити ваш комп’ютер в так званій зомбі: комп’ютер несвідомо використовували для зараження інших.
Що PhrozenSoft BlackShades Детектор робити?

PhrozenSoft BlackShades детектор, звичайно, не розпустилася антивірусна програма, і тому ніколи не може замінити таку програму. Це тільки маленький інструмент для виявлення можливої присутності в BlackShades RAT на комп’ютері. Якщо це не знайти інфекцію, вам потрібно буде встановити антивірусну програму до-до-дата на вашому комп’ютері, щоб викорінити цю загрозу.

PhrozenSoft BlackShades детектор, таким чином, просто перший крок у пошуку можливої інфекції від RAT BlackShades.

По-перше, він сканує комп’ютер на наявність деяких ключів реєстру, які можуть зрадити присутність RAT BlackShades. Потім програма продовжує шукати деяких кешованих файлів, які використовуються в RAT Blackshades для зберігання банківських даних або іншої інформації, яка буде в кінцевому рахунку надіслати хакеру на більш пізній термін.

Нарешті, ми використовували базу даних сирійської Malware для пошуку деяких упакованих вірусів, які використовуються сирійського уряду незаконно шпигувати за своїми власними громадянами.

PhrozenSoft Computrace детектор v1.0
PhrozenSoft Computrace детектор v1.0
PhrozenSoft Computrace детектор v1.0
PhrozenSoft Computrace детектор v1.0
PhrozenSoft Computrace детектор v1.0
Завантажити