PHP і MySQL. Біблія програміста.

212

У книзі наведені вичерпні відомості зі створення динамічних Web-сайтів на основі безкоштовних програмних засобів з відкритим вихідним кодом (мови PHP, сервера Apache і СУБД MySQL), а також показано, як забезпечити безперебійну експлуатацію таких сайтів під управлінням операційної системи Windows або Linux. Численні сценарії і готові програми, представлені в книзі, докладно описані, ретельно прокоментовані і складають основу практично значимих програм.
Книга доповнює оперативну документацію, що містить всі необхідні довідкові дані і розрахована на широкий коло читачів.

Застосуйте PHP і MySQL для створення надійних веб-додатків!
Приступите до швидкого формування динамічних веб-додатків з застосуванням чудового інструментального засобу сценарної підтримки з відкритим вихідним кодом, що веде бази даних з відкритим вихідним кодом і цього вичерпного керівництва, яке показує, як саме вирішити вказану задачу. Ви вивчіть PHP і MySQL в усіх подробицях, ознайомитеся з перевагами і недоліками технологій з відкритим вихідним кодом і відкриєте для себе джерело знань з рекомендаціями та описами методів, що дозволяють домогтися найбільших успіхів з допомогою потужного поєднання засобів розробки. Справжня книга містить вичерпні приклади коду, опису повністю працездатних додатків і багато іншого.

Установка, розробка, налагодження та усунення порушень в роботі новітніх версій PHP і MySQL.
Швидке засвоєння основ PHP, включаючи синтаксис, типи даних, функції і прийоми програмування.
Ознайомлення з мовою SQL і основами адміністрування даних.
Оволодіння розвиненими засобами PHP, включаючи об’єктно-орієнтоване програмування і підтримку сеансів.
Вивчення взаємодії PHP з іншими технологіями баз даних, в тому числі Oracle®.
Засвоєння більш складних тем, таких як застосування PHP для роботи з поштовими програмами та підтримка сценаріїв PHP XML.
Освоєння практичних навичок на прикладі повністю розгорнутих реальних додатків, в тому числі ознайомлення зі способами створення ігор та іншими цікавими темами.

Формат файлу: (в архіві rar) Розмір файлу: 13.2 мб Скачати