PhoneDialerV [Crack]

383
Крякнутый PhoneDialerV

Програма автоінформатор (PhoneDialerV) на базі Skype. Автодозвонщик може застосовуватися як для флуду так і для автообзвона з інформуванням клієнта через текст або звукозапис. Про дзвін боржників дозволяє передати необхідні повідомлення навіть на ті номери, додзвонитися на які здається зовсім нереальним. Таким чином, програма автодозвону не тільки значно спрощує процес масового інформування абонентів про що-небудь, але і значно підвищує ефективність цього процесу.

Як працювати:
1. Запустити Skype, на рахунку повинно бути мінімум на 1 вихідний дзвінок.
2. Запустити програму PhoneDialerV, натиснути кнопку “Підключитися”, потім на скайпі з’явиться вікно в якому запитають чи можна користуватись цією програмою, натисніть “Дозволити”.
3. Введіть телефон(Вводиться в повному форматі для Росії починається з “+7…..”) і ім’я абонента якому будемо дзвонити і натисніть кнопку “додати”.
4. Після цього натиснути кнопку “Почати флуд”.
5. За умовчанням в Windows встановлені іноземні движки синтезу мови. Для програвання російського тексту встановіть Голосовий движок SAPI Acapela Alyona або будь-який інший. Для тестування можете зателефонувати з одного скайп облікового запису на інший.

Функціонал:
1. Синтезатор мови.
2. Вміє програвати звукозапису.
3. Вміє програвати текст.
4. Може використовуватися для автообзвона.
5. Автодозвон боржників, Автодозвон клієнтів.
6. Можливість інтеграції з вашими базами даних.
7. За замовчуванням програма просто буде дзвонити і скидати при піднятті трубки на тому кінці, ваші гроші при цьому витрачатися не будуть.
8. Дзвінки на будь-які види телефонів.
9. Примусовий скидання Інтервал між дзвінками.
10. Статистика по дзвінках.
11. Обчислити дзвонить на мобільний телефон неможливо.
12. Нова функція зміна користувачів Skype для захисту від бана.

PhoneDialerV [Crack] Відео

Завантажити