Oxbotica і appliedev розроблять багатоцільовий безпілотний автомобіль

15

Британський стартап oxbotica, що створює програмне забезпечення для безпілотного транспорту, повідомив про початок співпраці з appliedev, заснованої колишніми топ-менеджерами tesla і general motors. Компанії мають намір створити багатоцільовий автомобіль з автопілотом, в першу чергу призначений для вирішення завдань промислової логістики і автоматичної доставки товарів.

Reuters.com

У квітні представники британського онлайн-продавця бакалії ocado вже заявили про намір інвестувати 13,8 мільйона доларів (10 мільйонів британських фунтів) в oxbotica. Очікується, що розробка нових технологій дозволить знизити вартість доставки на етапі «останньої милі» — кінцевому адресату, а також іншої логістики.

В ocado схвалюють співпрацю між oxbotica і appliedev, розглядаючи співпрацю компаній в якості чергового етапу робіт, що сприяють розвитку автономних рішень для власної логістичної платформи-ocado smart platform.

Якщо на частку oxbotica припадає розробка програмного забезпечення, то виробник транспорту appliedev буде поставляти ev-платформу для майбутнього транспорту. За словами глави компанії джуліана борадбента (julian broadbent), очікується, що партнерство принесе «значні комерційні результати» вже в найближчі 12 місяців.

У січні oxbotica отримала 47 мільйонів доларів в ході чергового раунду інвестицій від нафтового гіганта bp, а також інших компаній.