Оновлення драйверів відеокарти

19

Багатьом компонентам комп’ютера необхідні драйвера-спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє різним програмам і іншим додаткам використовувати графічне обладнання пк. Оновлення драйверів на перший погляд здається дріб’язкової завданням, яка вирішується в пару кроків. Однак при виконанні цієї операції потрібно враховувати деякі деталі. Наприклад, якщо зробити щось не так, то окремі складові можуть перестати нормально функціонувати. Потрібно дуже акуратно оновлювати програмне забезпечення, щоб не було проблем.

Слід періодично перевіряти, чи немає нових драйверів для відеокарти. Зазвичай вимогливі ігри можуть не запуститися, якщо в системі не встановлена остання версія подібного по. Перед тим переходити до оновлення, потрібно спочатку дізнатися модель відеокарти. Для цього зовсім необов’язково користуватися додатковим софтом, адже можна виконати операцію за допомогою вбудованого функціоналу операційної системи.1. Для початку потрібно в панелі “пуск «ввести»dxdiag”.

2. У вікні, переключитися у вкладку» екран”, в ній буде відображена модель відеоадаптера.

3. Конфігурація обладнання можна зберегти в .txt файл за допомогою кнопки “зберегти всі відомості”. Після збереження документа потрібно лише відкрити його і в пункті «display devices» буде перерахована вся інформація про відеокарту.

Оновлення драйверів відеокарти (універсальний спосіб)

В мережі можна знайти безліч утиліт, які можуть просканувати обладнання комп’ютера і визначити компоненти з застарілими драйверами. Також за допомогою подібного софта можна відразу і оновити драйвера.

Існує функціональна утиліта «driver booster free» яка допоможе оновити застаріле пз всього в один клік. Завантажити її можна з сайту (http://ru.iobit.com/driver-booster). У безкоштовній версії функціонал обмежений, але для виконання операції оновлення його досить

Спочатку потрібно завантажити програму з сайту і запустити її. Після установки і запуску утиліти почнеться процес сканування, після чого з’явиться список компонентів, для яких є нові драйвера.

Можна відразу оновити все застаріле пз, для цього є кнопка «оновити все», розташована у верхній частині екрана.

Софт дійсно дуже зручний, тим більше що для інсталяції драйверів потрібно виконати лише одну дію.

Оновлення драйверів відеокарт nvidia geforce

Якщо на комп’ютері встановлена відеокарта nvidia, то необхідно відвідати офіційний сайт і завантажити відповідний софт. На сайті компанії доступна програма “geforce experience” (www.nvidia.ru/object/geforce-experience-ru.html) за допомогою якої можна оновити драйвера одним кліком. Також утиліта сповіщає про вихід нових драйверів.

Оновлення драйверів відеокарт amd radeon

Якщо комп’ютер оснащений відеоадаптером amd, то процес оновлення драйверів також не відніме багато часу. На офіційній сторінці (http://support.amd.com/ru-ru/download) можна завантажити утиліту для автоматичного визначення обладнання. Потім потрібно просто запустити її, після чого софт видасть найбільш актуальний драйвер для пристрою. Щоб приступити до процесу завантаження потрібно натиснути на кнопку. Через певний час драйвер буде завантажений і почнеться його інсталяція.