Oneplus представить доступні tws-навушники buds z2 в жовтні

12

Oneplus buds z є бездротовими навушниками початкового рівня китайської компанії, які були представлені разом з oneplus 8t в жовтні 2020 року. Через майже рік з моменту їх запуску з’явилася інформація про наступника пристрою.

Gizmochina.com

Відомий інсайдер onleaks опублікував рендери прийдешніх oneplus buds z2. Він повідомляє, що зображення засновані на реальних зображеннях пристрою. Це дає підстави вважати, що саме так буде виглядати кінцевий продукт. З рендерів стає зрозуміло, що нові tws-навушники oneplus будуть виглядати майже ідентично своєму попереднику. Єдина помітна відмінність полягатиме в тому, що новинка отримає вигнуті вушні вкладиші.

Gizmochina.com

Ніякої інформації про специфікації майбутнього продукту поки немає, але є підстави вважати, що функціональні відмінності від моделі попереднього покоління будуть мінімальними. Однак джерела вважають, що новинка вийде в більшій кількості кольорів, а не тільки в білому, як торішня модель. Очікується, що навушники будуть представлені разом з доступним флагманом oneplus 9rt в наступному місяці.