Олександр невський налякає глядачів своїм новим фільмом-це буде його перший хоррор

9

Російсько-американський актор олександр невський анонсував в якості продюсера роботу над першим у своїй кар’єрі фільмом жахів.

Картина отримала назву ” ніч доглядальниці “. Режисером і виконавчим продюсером виступить джо корнет , який зняв інший майбутній фільм невського”напад на ріо браво”. Сценарій написав крейг хаманн – автор “розбирання в манілі”.

Night of the caregiver: eileen dietz of the exorcist joins horror film – exclusive! https://t.co/fqpltpmzwr pic.twitter.com/ixxexi1y4f

– arrow in the head (@arrowinthehead) october 8, 2021

Опис сюжету звучить так:

“медсестра хоспісу джульєтта наймається доглядати за літньою ліліан, що живе в ізольованому будинку у віддаленому районі. Незважаючи на те, що вона невиліковно хвора, ліліан здається сердечною і милою леді. Однак з настанням ночі джульєтта починає підозрювати що в будинку є хтось ще, що піддає її і ліліан серйозній небезпеці”.

У фільмі зіграють сам джо корнет, а також айлін діц (“той, хто виганяє диявола”), ерік робертс (“поїзд-втікач”, “нестримні”), наталі денис шперл (“навколо світу за 80 днів”) і анна оріс (“дихай зі мною”).