Огляд прогамми insta saver

10-20-2021

Майже кожен хоч раз стикався з необхідністю завантажити фото з instagram на телефон. Також хочемо вам порекомендувати Скачать с инстаграма онлайн. Однак зробити це не так просто — в додатку немає кнопки «зберегти картинку»; швидше за все, щоб між користувачами було менше конфліктів з авторськими правами. Проте іноді завантажити картинку або відео з instagram дійсно необхідно. І є спосіб зробити це всього за кілька секунд, без установки невідомих додатків для скачування фото.

В інтернеті можна знайти безліч інструкцій, як з інстаграма зберегти картинку на телефон. В основному там пропонують завантажити додаток типу “instasaver pro max” (назва чисто для прикладу, але якось так вони зазвичай і називаються), яке виконає це завдання. Але краще подібними рішеннями не користуватися.

По-перше, в таких додатках найчастіше просять авторизуватися за допомогою облікового запису instagram. Довіряти свій логін і пароль незрозуміло кому — не найкраща затія. Враховуючи, що останнім часом стало досить багато спамерів і шахраїв. По-друге, деякі програми працюють на платній основі. Так, вони пропонують заплатити за, здавалося б, досить просту дію. І люди платять, щоб позбавити себе від зайвого головного болю.

Але є найпростіше рішення, доступне буквально кожному користувачеві iphone (або android). На завантаження фото з його допомогою у вас піде всього кілька секунд. Крім того, цей спосіб працює не тільки з картинками, але і з відео!

Як зберегти фото з instagram на iphone

  6 відкрийте instagram і знайдіть фотографію, яку хочете зберегти. Натисніть кнопку з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть “копіювати посилання”;
 • перейдіть за цим посиланням і додайте собі телеграм-бота save as bot, який дозволяє виокремлювати фото, відео та інший контент з instagram;
 • пропишіть в рядку введення повідомлень команду активації / start, дочекайтеся, поки бот включиться і привітає вас;
 • тепер просто відправте йому посилання на пост з instagram, фотку з якого ви хочете зберегти.

Готово! фотографія, яка ще кілька секунд тому була тільки на сторінці користувача в instagram, тепер — у фотоплівці вашого телефону. І ви можете робити з нею все, що захочете. Не забуваючи, звичайно, про авторські права, якщо картинка раптом ними захищена.

Дуже круто, що бот save as bot дозволяє завантажити фотографію не тільки як звичайний знімок, але і файлом, щоб не втратити в якості. А ще він окремо виокремлює підпис до публікації і дає її окремим повідомленням.

На мій погляд це найпростіший спосіб завантажити картинку з instagram на телефон. Однак, якщо є бажання, можна скористатися альтернативою.

Ps: на кінець листопада 2020 цей спосіб перестав працювати, тому що telegram перестав показувати картинки з інстаграма за посиланням. Можливо пізніше цей спосіб знову запрацює.

Як ще скачати картинку з instagram на телефон

 • скачайте додаток “команди” собі на iphone за цим посиланням;
 • перейдіть в “налаштування” – “швидкі команди” і дозвольте установку команд з ненадійних джерел;
 • скачайте команду instagram media saver за цим посиланням;
 • перейдіть в додаток instagram і знайдіть потрібне фото або відео;
 • натисніть на кнопку контекстного меню (три горизонтальних точки) і виберіть “поділитися”;
 • у вікні, натисніть “зберегти фото” або ” зберегти відео;
 • перейдіть в додаток “фото” і знайдіть там скачаний з instagram відеоролик або картинку.