Новий ролик “хеллоуїн вбиває” показує повернулися зірок з оригінального фільму 1978 року

12

Джеймі лі кертіс, яка повторила свою роль головної героїні лорі строуд в декількох сиквелах ” хеллоуїна “і повертається в” хеллоуїн вбиває”, назвала зйомки майбутнього сиквела”прекрасним, прекрасним возз’єднанням”. На відміну від першого фільму нової трилогії, “хеллоуїн вбиває” бере ряд персонажів з самого першого фільму і представляє їх через кілька десятиліть (хоча актори повертаються через 43 роки, в каноні персонажі старше на 41 рік, оскільки “хеллоуїн вбиває” безпосередньо слід за подіями “хеллоуїна” 2018 року). Пара ролей була переграна, але більшість членів оригінального складу знову грають свої ролі в “хеллоуїн вбиває”.

Поряд з джеймі лі кертіс, кайл річардс повернеться до ролі ліндсі уоллес, з якою лорі строуд няньчилася в оригінальному фільмі “хеллоуїн”. Брайан ендрюс, який зіграв ще одну дитину, томмі дойла, не повернеться в “хеллоуїн вбиває” з невстановлених причин. Замість нього томмі зіграє ентоні майкл холл (“темний лицар”).

Серед інших осіб, які ви можете згадати-ненсі стівенс, яка повернулася в ролі медсестри меріон чемберс, і чарльз сайферс, який знову грає роль лі брекетта, тепер вже не шерифа міста, а охоронця меморіальної лікарні хеддонфілда.