Нове підтвердження тобі магуайра і ендрю гарфілда в ” людині-павуку: немає шляху додому»

13

У найближчі місяці вийде багато голлівудських блокбастерів, серед яких кілька проектів marvel studios. Лідером з точки зору ажіотажу є спільна робота студії з sony pictures-«людина-павук: немає шляху додому ” .

Перший трейлер підтвердив чутки, представивши доктора восьминога у виконанні альфреда моліни. Також у фільмі очікуються повернення зеленого гобліна (віллем дефо), електро (джеймі фокс) та інших антагоністів з минулих фільмів про людину-павука.

При цьому лиходій – ніщо без героя, з яким його можна зіштовхнути, і саме тут в гру вступають чутки про повернення тобі магуайра і ендрю гарфілда.

За кілька годин до виходу трейлера в мережі з’явилися кадри зі зйомок, на яких можна було помітити тобі магуайра і ендрю гарфілда. Хоча нічого офіційно не підтверджено, sony pictures вжили заходів.

Як звернули увагу thedirect, користувач reddit під ніком fire-dragon15 повідомив, що студія заявила про порушення авторських прав відповідно до закону сша «про авторське право в цифрову епоху» (dmca) щодо зображення. Воно, як стверджувалося, було зі знімального майданчика кінокоміксу. Таким чином, кадр був видалений з reddit.

Варто зауважити, що в мережі опинилися два кадри. На віддаленому фото представлений стандартна виробнича картина, а майданчик в значній мірі оповита синім екраном. На ще одній фотографії тобі магуайра і ендрю гарфілда були в костюмі своєї версії людини-павука.

Претензії щодо авторських прав ще раз підтверджують чутки про те, що обидва актори з’являються в «людині-павуку: немає шляху додому» . Нам лише залишається дочекатися офіційно погляду на героїв.