Need for Speed: Payback

135

Need for Speed: Payback страждає усіма проблемами сучасної ігрової індустрії: лутбоксы, гринд і десятки непотрібних завдань. Але чи робить це її поганою грою?

Вони намагалися правда

У новій грі разраб постаралися і об’єднали все те, за що ми любили цю серію. Тут є і вуличні гонки, і пустелі, і лісові дороги, і сутички з поліцією. А також детальний тюнінг разом з історією про команду вуличних гонщиків. Однак сам ігровий світ вийшов не дуже великим: творці запропонували гравцям взятися за пошук запчастин і вигадали якісь змагання, вирішивши, що цього буде достатньо. Проте всі ці випробування встигають добряче набриднути.

Сюжет ти де

Сюжет тут не тягне на нагороду за сценарій. Отже, у нас є три головних героя, кожен з яких намагається всіма способами прийти до успіху. Їх мотивація це позбавитися від картелю, який, у свою чергу, намагається позбутися від вуличних гонщиків. Але тут потрібно розуміти, що кожна з угруповань гарна тільки в своєму виді гонок. Тільки проблема полягає в тому, що цих угруповань досить багато, тому і часу на їх подолання піде чимало.

І прийшли лутбоксы

Спершу це сприймається на ура, але по ходу гри творці підкидають нам ще гонок, і тут ти розумієш, що вони таким чином намагаються розтягнути спочатку коротку історію. Правда, час від часу вас чекає струс у вигляді вуличних гонок або сутичок зі служителями правопорядку.

Цікаво ще й те, що для кожного виду гонок необхідна окрема машина. Наприклад, вам не дозволять брати участь у спринті з машинкою для дріфту. На низькому рівні з цим немає ніяких проблем, але на більш високих рівнях виникає проблема з фінансами, і тоді єдиною соломинкою стають лутбоксы. Їх можна отримати в ході участі в певних перегонах або ж купивши за реальну валюту.

Вибери свою долю: або плати гринди

Що можна сказати відразу, так це, що шанувальникам гринда гра повинна сподобатися. Тут вам доведеться раз проходити одні і ті ж заїзди, щоб заробити побільше бабла. По-друге, всі принади тюнінгу і наворотів тачки відкриваються при проходженні різних випробувань. Таким чином ви не зможете поставити собі новий капот або поміняти необхідну деталь, поки не виконаєте те чи інше завдання.

Також в грі з’явилася система з картками, які піднімають характеристики тачок. Ви більше не зможете купити собі новий движок або вихлопну систему. Тепер це можливо тільки за допомогою довільних карток, тим самим перетворюючи весь процес прокачування в одну велику лотерею.

Однак, якщо міркувати про гру саме з точки зору гоночного симулятора, то тут все дуже навіть добре: таке ж гарне управління і відчуття швидкості, як і в попередніх частинах серії. У результаті головною ложкою дьогтю тут стало бажання розробників розтягнути не саму довгу гру на 25 годин.

Джерело: http://catalog-security.com.ua/