Недорогі та корисні товари з aliexpress: кабельний трекер, гравер та інше

9

Підсвічування для дверей

Ціна: від $5.06

Купити тут

Ця автономна підсвічування приклеюється двостороннім скотчем на двері автомобіля і автоматично включається при відкритті дверей. Це не тільки додає зручності при посадці/виході з салону в темний час доби, але і позитивно впливає на безпеку в разі вимушеної зупинки на узбіччі дороги. Сонячна панель заряджає акумулятор протягом дня, так що якщо автомобіль не стоїть в гаражі, то часто міняти батарейки не доведеться

Кабельний трекер

Реклама

Ціна: $28.96

Купити тут

Кабельний трекер-цей той інструмент, якому складно знайти заміну, коли справа доходить до монтажу систем відеоспостереження з poe. Шукати потрібний кабель стає набагато легше, що кручену пару, що коаксіал – навіть від відводу не потрібно від’єднувати, щоб знайти. А це дуже корисно, коли встановлена “делилка” на 20 або більше квартир. Пристрій живиться від батарейки типу “крона”, але в комплекті її немає.

Подарунковий набір

Ціна: $19.95

Купити тут

Кумедний подарунковий набір на той випадок, якщо при питанні ” що тобі подарувати?”людина відповідає “нічого”. Усередині симпатичною коробки крім відповідної листівки можна знайти чай і купу всяких солодощів, типу мармеладних перлин, арахісу в шоколаді, маршмеллоу і так далі. Набір підготовлений російською компанією dream box, доставка відповідно швидка, з російського складу.

Пульт для магнітоли

Ціна: $4.88

Реклама

Купити тут

Акумуляторний пульт ду з’єднується з магнітолою по bluetooth, чіпляється на рульове колесо і дозволяє перемикати треки, налаштовувати гучність, включати паузу, не відволікаючись від дороги. Що стосується сумісності, то будь-які магнітоли на операційній системі android без проблем підключаються до цього пульта. Для тих, хто відтворює в автомобілі музику зі смартфона на android, ця штука також підійде.

Кронштейн

Ціна: від $22.00

Купити тут

Далеко не всі монітори зараз поставляються з хорошими підставками. Деякі недостатньо стійкі, а інші займають багато місця на столі. Благо що виправити ситуацію може недорогий кронштейн з кріпленнями стандартів vesa 75 x 75 мм і 100 x 100 мм, кронштейн розрахований на монітори вагою до 9 кг, таким чином він сумісний майже з усіма 27-дюймовими, а також з більшістю 31.5-дюймових моніторів.

Органайзер

Ціна: від $32.49

Купити тут

Цей кухонний органайзер являє собою контейнер для круп, розділений внутрішніми перегородками на 6 відсіків. Верхня частина органайзера може обертатися на 360°, таким чином піднімати і рухати його не потрібно. Кожен відсік здатний вмістити близько 2 кг рису або іншої крупи, таким чином загальна місткість приблизно дорівнює 12 кілограмам.

Проектор зоряного неба

Ціна: $9.05

Купити тут

Крім основної функції, цей проектор зоряного неба може програвати мелодії, збережені на внутрішню пам’ять, а також виконувати функції bluetooth-колонки. Для проекції доступно 6 патернів, включаючи пару”новорічних”. Проекція може бути динамічною, завдяки функції обертання. Управління здійснюється за допомогою кнопок на пульті, або комплектним пультом ду.

Гравер

Ціна: від $22.14

Реклама

Купити тут

Китайський гравер потужністю 480 вт, звичайно, більш галасливий, ніж дремель, але не менш функціональний. Дуже потрібний клас інструменту для домашньої майстерні: щось середнє між промислової дрилем, бормашиною і шуруповертом. Шнур живлення м’який, не дубовий. Гнучкий вал працює нормально, биття в інструменті не помітив. На високих оборотах істотного нагріву немає.