Necropolis suite-анонс гри і дебютний трейлер

10

Незалежний розробник ігор freesphere entertainment анонсував свою першу гру necropolis suite. Це захоплююча гра в жанрі хоррор, що оповідає про відкриття, знання і сенс трансцендентності. Чи зможете ви врятуватися від жаху, який ховається в номері?

Уайтчепел, лондон, 1886 рік. У сумно відомій східній частині міста стоїть будинок, розташований на межі цього спотвореного казкового пейзажу, який ми називаємо реальністю. У цих покоях, вкритих тінню від цікавих очей міста, фредерік улаеван досліджує межі розуміння, намагаючись розкрити окультні істини всесвіту.

Ви – джей пі чемберс, детектив нещодавно створеної столичної поліції, що базується в уайтчепелі. Коли божевільний улаеван звертається в поліцію, бурмочучи про темні бачення і невимовних секретах, ви повинні відправитися в його маєток і з’ясувати, що ж насправді сталося всередині неможливих поворотів і петель архітектури.

Кажуть, що безумство – це повторення і ви пройдете через цикл божевілля, набуваючи заборонені знання в пошуках істини. Однак чим більше ви дізнаєтеся, тим більше втрачаєте зв’язок з реальністю. Піддавшись божевілля, ви почнете свій шлях спочатку, але ви збережете отримані знання, використовуючи їх, щоб просунутися трохи далі і дізнатися ще трохи, перш ніж безумство неминуче наздожене вас знову.