Навушники amazfit powerbuds pro: функції фітнес-браслета і anc за $139

12

Слідом за новою серією розумних годин компанія huami представила pro-версію tws-навушників amazfit powerbuds. Крім активного шумозаглушення і режиму прозорості, нова гарнітура отримала ряд корисних функцій, що відстежують стан здоров’я користувача.

На відміну від базової моделі і більшості tws-навушників на ринку, amazfit powerbuds pro здатні інформувати свого власника про кількість пройдених кроків і спалених калорій, частоті серцевих скорочень, а також стежити за його поставою.

Таким чином користувачі будуть отримувати голосові повідомлення, що включають звіт про тренування і дані про здоров’я, в режимі реального часу. Amazfit powerbuds pro можуть похвалитися оновленою функцією активного шумозаглушення (anc), яка знижує рівень навколишнього шуму на 40 дб.

Акумулятор навушників ємністю 68 маг забезпечує до 9 годин автономної роботи, а завдяки футляру для перенесення з акб на 510 маг можна продовжити прослуховування до 30 годин. Однак з включеним шумозаглушенням на одному заряді новинка зможе пропрацювати 5 годин 45 хвилин і 19 годин відповідно. Amazfit powerbuds pro отримали захист від пилу і води за стандартом ip55 і важать по 6,7 грама кожен.

Нові навушники сьогодні надходять у продаж в китаї за ціною $139.