Наталі портман розкрила складності повернення до mcu в “торі 4»

16

Як відомо,” тор: любов і грім ” включатиме повернення наталі портман до ролі джейн фостер. Але вона не просто з’явиться в образі астрофізика-вона стане могутнім тором.

Останній раз ми бачили наталі портман в mcu в сиквелі « тора », але, коли marvel studios розкрили, що вона повертається в прийдешній четвертій частині, для багатьох це стало справжнім сюрпризом – особливо, коли послідував анонс, що вона зіграє жіночу версію титульного героя.

Деталі сюжету стосовно того, як саме фостер стане гідною м’єльніра, все ще тримаються в секреті, але фотографії зі зйомок, як мінімум, показали, що актрисі довелося значно збільшити м’язову масу свого тіла.

І тепер, вже сама портман розкрила досвід підготовки до повернення в mcu. Про це вона днями поговорила з vanity fair, а самі коментарі ви можете прочитати нижче:

Це було дійсно весело. Я працювала з тренером наомі пендергаст за 4 місяці до початку зйомок, а потім і протягом усього часу зйомок. Я багато тренувалася з важкою вагою, чого я не робила раніше ніколи, а також пила протеїнові коктейлі. Це було дуже важко фізично. Це також, безумовно, допомогло мені увійти в образ персонажа – ти буквально ходиш по-іншому, відчуваєш себе по-іншому. Я маю на увазі, це так незвично – вперше в житті відчути себе сильною.

Ще невідомо, як джейн фостер впишеться в оповідання « любов і грім », але можна з упевненістю сказати, що персонаж буде грати дуже важливу роль. Прем’єра фільму в даний час запланована на 5 травня 2022 року.