Надихаючий успіх: продажі похмурої рольової тактичної гри darkest dungeon перевищили 5 млн копій

10

Незалежна канадська студія red hook в офіційному мікроблозі своєї похмурої рольової тактичної гри darkest dungeon поділилася інформацією про нові успіхи проекту.

Джерело зображення: darkest dungeon

Нагадаємо, востаннє про продажі свого дебютного творіння розробники розповідали на заході 2017 року: до того моменту по всьому світу вдалося реалізувати більше 2 млн копій darkest dungeon.

Як стало відомо, за минулий з повноцінного релізу час продажу базової darkest dungeon (тобто без доповнень) перевищили 5 млн копій. Red hook studios також подякувала спільноті за»непохитну підтримку”.

Holy vestal! we’ve surpassed 5million core game units sold for darkest dungeon! thank you everyone for your stalwart support! 🔥 ❤️ pic.twitter.com/caf05j9kv1

— darkest dungeon (@darkestdungeon) september 10, 2021

Darkest dungeon пропонує зібрати, навчити і очолити команду героїв, у кожного з яких свої недоліки і схильності. Битися при цьому доведеться не тільки з ворогами, але і зі стресом, голодом, хворобами і темрявою.

В даний час darkest dungeon доступна на pc (steam, gog, epic games store), ps vita, ps4, xbox one, nintendo switch і ios. У розробці зараз знаходиться сиквел-darkest dungeon ii.