MUSenderSMS

152

Налаштування:
З параметрами Http, Socks4 і Sock5 думаю все зрозуміло – це файли звідки будуть братися проксі для розсилки.
Source – ім’я файлу звідки будуть брати валідні акаунти mail.ru для розсилки. Формат файлу email;password.
Bad – ім’я файлу, куди будуть записуватися невалідні акаунти.
Target ім’я файлу зі списком номерів на які будуть здійсняться розсилка. Програма тестувалася на номерах виду +79037539691 (номер випадковий).
Mono Thread – кількість потоків працюють без проксі.
Proxy Thread – кількість потоків працюючих з проксі.
CleanUp – час через які список проксі буде очищатися від неробочих.
Waiting time – час відведений на відправлення одного повідомлення.
Flood і Spam – рассыльщик працює в двох режимах: в режимі флуду він циклічно перебирає номери з файлу який заданий в Target і відсилає на них смс. В режимі спаму на кожен номер зі списку буде відіслана тільки одна смс і рассыльщик закінчить свою роботу як тільки всі номери будуть проспамлены.
Random Message – Якщо опція включена, то замість заданого тексту розсилає повідомлення з випадкових символів.
Overwrite Proxy – Якщо опція включена, то при кожній очищення проксі, файли з яких вони бралися буде замінено.
Велике вікно в якому написано слово “Привіт” – тут задається повідомлення яке буде розсилатися, якщо опція не відмічена Random Message.

Дана програма непогано працює як флудера смс, відсоток отриманих повідомлень поки досить високий. Так само варто відзначити, що в Mail.ru Agent e на розсилку смс існують різні ліміти на кількість смс в хвилину і в добу. Так що для ефективної розсилки краще використовувати як можна більше акаунтів. При відображенні відісланих повідомлень програма фіксує лише факт відправлення, якщо повідомлення не проходить за якимось лімітам то програма про це вас не повідомить, так що в разі низького відсотка дійшли повідомлень потрібно оновити або збільшити кількість акаунтів. Список операторів на яких можлива розсилка можна подивитися тут.

Завантажити