Mozilla обійшла захист windows і тепер зробити firefox браузером за замовчуванням можна в один клік

8

Mozilla непомітно спростила перехід на фірмовий браузер firefox для користувачів windows 10. Операційна система забезпечує досить незручний спосіб зміни браузера, використовуваного за замовчуванням. Користувачі можуть встановити edge в якості браузера за замовчуванням в один клік, однак така можливість не доступна для стороннього по. Mozilla, по всій видимості, змогла обійти це обмеження.

Theverge.com

У firefox 91, випущеному 10 серпня, mozilla реконструювала спосіб, яким microsoft встановлює edge як браузер за замовчуванням у windows 10. Тепер firefox можна застосувати в якості стандартно використовуваного браузера не залишаючи його вікно. Раніше для цього було необхідно перейти в додаток» налаштування ” windows 10 і зробити кілька кроків. Таким чином, mozilla змогла обійти захист від злому, вбудовану в windows 10, що, за словами microsoft, неможливо.

Фахівці mozilla явно втомилися від того, що microsoft сильно ускладнює користувачам процес зміни браузера, використовуваного за замовчуванням. Компанія зверталася до microsoft у відкритому листі в 2015 році з проханням зробити цей процес простіше, але редмондська корпорація пішла шляхом подальшого ускладнення в windows 11, і mozilla вирішила взяти все в свої руки.

Google chrome, vivaldi, opera та інші популярні браузери поки не можуть похвалитися можливістю швидкої установки в якості за замовчуванням. До того ж, поки невідомо, як microsoft відреагує на вчинок mozilla.