Можливий вихід god of war і demon’s souls на пк

16

Nvidia підтвердила, витік інформації і один з представників компанії wccftech відповів: “nvidia знає про несанкціонований опублікованому списку ігор, використовуваним тільки для внутрішнього відстеження і тестування. Включення до списку не є ні підтвердженням, ні оголошенням будь-якої гри.. Nvidia вжила негайних заходів з видалення доступу до списку. Конфіденційні ігрові збірки або особиста інформація не були розкриті.”

Велика витік була помічена з бази даних nvidia geforce now (сервіс потокового обслуговування ігор), витік висвітлює ряд кращих ігор playstation, які можуть прийти на пк – в тому числі god of war, returnal і demon’s souls.

Незважаючи на те, що витік вважається справжньою, принаймні, за словами windows central, даний список ігор, не означає, що він призначений для пк.

Як би там не було, історія така, що ighor july, розробник c++ опублікував список ігор на medium, позначений на reddit. Розробник зумів зламати базу даних geforce now nvidia, він взяв список ігор з серверів team green, що складається не менше ніж з 18000 позицій.