Milestone анонсувала mxgp 2021

12

milestone анонсувала mxgp 2021 , нову главу серії офіційного чемпіонату світу з мотокросу fim. Гра буде доступна 30 листопада 2021 року на playstation 5, playstation 4, xbox series x | s, xbox one і пк в steam.

Mxgp 2021 дозволить гравцям змагатися з більш ніж 40 гонщиками з категорій mxgp і mx2, що беруть участь в гонках на офіційних трасах чемпіонату 2021 року. Режим кар’єри-це ідеальний спосіб відчути азарт від гри в шкурі справжнього гонщика: гравці почнуть брати участь в чемпіонаті mx2, приєднуючись до команди або створюючи свою власну (з справжніми спонсорами), прагнучи досягти mxgp і домогтися слави. Режим кар’єри пропонує покращене занурення завдяки вікнам real transfer (де гравці можуть перемикатися з офіційних команд на індивідуальні), контрактам, особистим командам і випробуванням, а також додатковим діям, в яких гравці можуть змагатися як на офіційних, так і на нових трасах.

Режим багатокористувацької гри також повернувся з деякими поліпшеннями. Тепер з кваліфікаціями в онлайн-лобі гравці можуть вибирати з різних видів нових вражень, таких як custom tracks і customs waypoint in the compound.

Mxgp 2021 включає в себе чотири треки, знакових гонок з минулих випусків. Це оттобіано (італія), ерне (франція), леон (мексика) і агуеда (португалія), і вони будуть доступні як в одиночній, так і в мережевій грі.

Редактор треків повернувся, дозволяючи гравцям створювати, публікувати і завантажувати кращі треки, які вони можуть створити, а також більше сотні офіційних брендів на вибір, щоб зробити вашого гонщика і мотоцикл абсолютно унікальними.