Microsoft випустила windows 11 — стабільна версія ос вже доступна для завантаження

12

Стабільна версія windows 11 стала офіційно доступна для завантаження. У той час, як комп’ютери під управлінням нової версії ос від microsoft вийдуть тільки завтра, компанія вже дозволяє оновити відповідні пристрої з windows 10. Нова ос повинна була вийти тільки 5 жовтня, так що, формально, реліз відбувся на день раніше. Але фактично 5 жовтня вже настало в деяких куточках землі, так що помилки немає.

Так що, якщо ви недавно придбали комп’ютер з windows 10, швидше за все, ви прямо зараз можете перейти на windows 11. Нагадаємо, microsoft вирішила розгортати нову операційну систему в кілька етапів, так що не на всіх пристроях windows 11 буде доступна сьогодні. Microsoft раніше заявила:»ми очікуємо, що всім відповідним пристроям з windows 10 буде запропоновано оновлення до windows 11 в період до середини 2022 року”. Іншими словами, деяким користувачам доведеться чекати оновлення ще більше півроку.

Перевірити, чи доступне оновлення до windows 11 для вашого комп’ютера, можна в «центрі оновлення windows», який можна знайти в налаштуваннях windows 10. Також можна не чекати своєї черги і негайно виконати оновлення за допомогою нового помічника по установці від microsoft. Інший варіант-створити інсталяційний носій windows 11 або завантажити iso-образ нової операційної системи.

Нагадаємо, що windows 11 володіє оновленим інтерфейсом і “пуском”, віджетами, вбудованим microsoft teams і поліпшеним microsoft store. Це лише мала частина нововведень нової операційної системи.

Завтра стартують продажі нових пристроїв microsoft surface з передвстановленою windows 11, а також у продаж надійдуть нові пк і ноутбуки від asus, lenovo і hp. Інші виробники пк, такі як acer, dell і samsung, також скоро випустять пристрої з windows 11.