Metro: Exodus – відкриті локації, нелінійний сюжет і система крафтінга

159

Metro Exodus стала головною грою свіжого номера журналу про комп’ютерних іграх –Game Informer. Журналісти побували в офісі розробників гри і взяли у представників 4A Games об’ємне інтерв’ю, з якого стало відомо безліч нових подробиць про шутер в постапокаліптичній Росії.

Відкриті локації площею до 2 квадратних кілометрів

Найголовніше нововведення – це великі локації. Деякі рівні будуть настільки великі, що розробники нададуть можливість пересуватися по світу гри на транспортних засобах. Поки не повідомляється, яким саме транспортом зможе управляти гравець, але журналісти змогли побачити, як Артем використовував човен для переміщення по воді.

Відкриті рівні будуть чергуватися з більш звичними для серії лінійними місіями, які будуть відбуватися в московському метро. Раніше розробники взагалі хотіли відтворити у грі всі станції метрополітену, але потім відмовилися, щоб Metro Exodus сприймалася як гра, яка не схожа на попередні частини серії.

Нелінійний сюжет і зміна часів року

Смена времен года метро исход

В минулих частинах Metro вже була можливість приймати невеликі рішення, які мінімальним чином впливали на сюжет, але Метро Результат запропонує набагато більшу варіативність сценарію. Наприклад, у грі буде декілька фракцій, члени яких будуть радісно вітати Артема або відноситься до нього з ворожістю в залежності від рішень гравця.

В Metro Exodus більше не буде станцій метро з мирними жителями, де можна було поговорити з персонажами або купити нову зброю. Замість станцій метрополітену буде потяг, який можна побачити у фіналі першого трейлера Metro Exodus. На поїзді Артем буде пересуватися по світу гри, а також зможе взаємодіяти з дружніми персонажами, багато з яких можуть померти по ходу сюжету.

Сценарій Metro Exodus буде займати рік ігрового часу, тому в локації Артем буде прибувати в різні сезони. Влітку гравець побуває в мальовничій пустельній місцевості, узбережжя якій висвітлюється спалахами нафтових платформ, а восени відправитися в гірські локації, де зустріне ведмедів-мутантів.

Крім основного сюжету гравець в Metro Exodus зможе виконати велику кількість побічних квестів. Щоб активувати завдання доведеться ретельно досліджувати локацію: читати записки, підслуховувати розмови або спілкуватися з персонажами.

Якщо вам більше до душі середньовіччя і бої на мечах, не пропустіть .

Геймплейні нововведення

Нововведения Метро:Исход

Звична для серії геймплейна концепція збережеться: ви як і раніше зможете після дати виходу Metro Exodus пройти гру, як в стилі термінатора, розстрілюючи всіх противників від стегна, так і потай вбиваючи ворогів. Зміни торкнулися прихованого режиму, в якому стало можливим оглушати або вбивати ворожих NPC, а також додалася можливість визначити помітили противники Артема по зміні музики в грі.

Щоб розправитися з новими супротивниками: мутують волохатими напівлюдьми і місцевим босом під назвою «Цар-риба», гравець зможе використовувати зброю, яке можна крафтить з підручних матеріалів на спеціальних верстатах. Елементи для крафтінга також виступають в ролі ігрової валюти.

Завантажити безкоштовно Metro Exodus можна буде відразу після релізу гри, який очікується восени цього року.

Джерело: http://mobigame.com.ua/