Методи просування сайту

9-17-2021

Як не дивно, але є більше одного підходу до просування сайту. . Глобально ці підходи можна розділити на 2 категорії, про які піде мова далі.

Які методи просування бувають

Є два шляхи розвитку вашого ресурсу за допомогою seo-оптимізації: “чорний” і “білий”. Вже з назв можна здогадатися, що в першому випадку при просуванні буде задіяно щось недобре-так і є. До чорних методів відносяться якісь дії, заборонені пошуковими системами, а до білих – відповідно, правильні способи оптимізації сайту. Також хочемо порекомендувати почитати про просування сайту на сайті   https://hover.com.ua , тут тільки найкращі спеціалісти .

У чому ж їх відмінність? чорне просування-спосіб розкрутки сайту в пошуку за мінімальні терміни. Але протримається він там невизначений час. У випадку з білим просуванням, все навпаки-повільні поступові кроки до” вершини”, але і дуже довге утримання там.

Також, при заборонених способах просування, немає ніяких гарантій і стабільності результату, так як пошукові системи постійно змінюються. Те, що працювало в цій галузі вчора – може перестати працювати сьогодні.

Чорні методи розкрутки сайту

Інформація нижче викладена лише в ознайомлювальних цілях, її застосування на практиці з великою ймовірністю негативно позначиться на вашому сайті, в тому числі через втрату актуальності наведених методів.

Ось приклади чорних методів:

 • різні види спаму. Наприклад, посилальний спам на ваш сайт з незрозумілих джерел. Тут грає роль не якість, а кількість.
 • накрутка поведінкових факторів. Існують різні сервіси по накрутці пф. Вона може виконуватися як ботами, так і людьми, які виконують поставлені завдання за оплату.
 • купівля “посилань для роботів”. Масова закупівля автоматично розміщуваних посилань, прихованих від відвідувачів, на сайтах-донорах. Такі посилання існують тільки для підвищення посилальної маси вашого сайту штучно, але не для переходу по ним людьми.
 • розміщення прихованого тексту. При цьому велика частина спеціально оптимізованого тексту візуально ховається від користувача, але не від пошукового робота. Наприклад, текст робиться того ж кольору, що і його фон.
 • переспам ключевиками. Текст сайту пишеться так, що людині буває складно зрозуміти чому пропозиції збудовані так, ніби їх писав робот. А ось роботу це якраз може сподобатися.
 • дорвеї. Це автоматично сконструйовані сайти для залучення з низькочастотних запитів органічного трафіку. Самі такі сайти видно пошуковикам, але приховані від користувачів, яких вони автоматично перенаправляють на іншу сторінку.
 • клоакінг. Це автоподмена одного вмісту іншим, що дозволяє” годувати ” пошуковики контентом, відмінним від того, який буде показаний відвідувачам. Нагадує дорвеї, але в цьому випадку не задіяний редирект.

Білі методи просування сайту

У цій категорії розташовуються методи оптимізації, які є рекомендованими і кращими, так як вони дозволять вам досягти відмінних результатів в перспективі.

Серед них є наступні:

  • правильна технічна настройка і оптимізація. Сюди можна віднести настройку технічним фахівцем вашої cms, оптимізація інтерфейсів, форм, меню. Також, перевірка на відсутність помилок завантаження будь-яких сторінок або їх елементів і їх коректне відображення на різних пристроях.

6. Грамотна внутрішня структура документів. До цього пункту відноситься оптимізоване використання різних мета-тегів, заголовків документа і тексту, опису сторінок і подібне.

 • посилання на ваш сайт з релевантних ресурсів. Безкоштовне або платне розміщення посилань на ваш проект з різних зовнішніх “донорів”: форуми, коментарі, статті на блогах, соціальні мережі. Головне правило-джерела таких посилань повинні бути близькі до вашої тематики.
 • реєстрація в каталогах. Наприклад, існують різні каталоги фірм, де ви можете розмістити інформацію про сайт, рід діяльності, контакти з вами. Це спростить пошук вас зацікавленими клієнтами.
 • постійне оновлення та поповнення контенту. Сайт повинен містити унікальні, якісні, оптимізовані тексти і зображення. Це дуже важливий пункт, який вказує на актуальність вашого ресурсу для пошукових систем.
 • загальне поліпшення поведінкових факторів. Поліпшення повинно відбуватися природними методами: цікавим змістом сторінок, приємним дизайном, відсутністю різного роду помилок і правильної внутрішньої перелінковкой.

Висновки

Якщо плани на свій веб-сайт у вас довгострокові-ні в якому разі не користуйтеся забороненими методами просування сайтів. Крім нестабільності позитивного ефекту, ви швидше отримаєте негативний результат, з втратою часу і грошей.

Білі ж методи-запорука успішного стабільного зростання вашого ресурсу. Варто почекати спочатку, але насолоджуватися довгостроковими результатами потім.