Mercedes-benz представила просунутий електричний седан eqe

84

На що проходить в ці дні в мюнхені конференції iaa mobility 2021 компанія mercedes-benz представила чимало цікавих новинок, в тому числі електричні концепт позашляховика g-wagen, розкішний седан amg eqs, позашляховик eqb і прототип кросовера mercedes-maybach eqs. Разом з цим широкій публіці показали серійну версію електричного седана eqe.

Зображення: daimler ag

Якщо вам сподобався флагманський електричний седан eqs, але вас бентежить його шестизначна ціна, то на цей випадок в арсеналі німецького автовиробника є більш доступний електричний седан eqe. Він трохи менше за розмірами, побудований на тій же технічній платформі, але його ціна в порівнянні з eqs безсумнівно буде нижче, хоча на даний момент виробник її ще не озвучив.

Зображення: daimler ag

Незважаючи на те, що eqe майже на 9 см коротше eqs, він має багато спільного з преміальним електричним седаном mercedes-benz. При цьому деякі найбільш яскраві особливості eqs не входять в стандартну комплектацію eqe. Наприклад, масивний екран, побудований на основі трьох дисплеїв і займає практично весь простір приладової панелі, доступний тільки в якості окремої опції. Деякі інші риси eqs також будуть доступні покупцям eqe у вигляді додаткових опцій.

Зображення: daimler ag

Базова версія eqe має задній привід і використовує блок акумуляторних батарей на 90 квт·ч, який, за даними виробника, дозволяє долати без підзарядки до 660 км електромобіль менш потужний, порівняно з eqs, оскільки в ньому задіяний електричний двигун на 288 кінських сил.

Зображення: daimler ag

Відмовившись від використання двигуна внутрішнього згоряння mercedes зуміла розширити внутрішній простір eqe в порівнянні з існуючими представниками e-класу. Це означає, що у пасажирів і водія буде трохи більше місця, щоб з комфортом розміститися всередині салону.