Mercedes-benz представила електричний повнопривідний кросовер eqb

50

Всього через кілька місяців після того, як mercedes-benz представила перший компактний позашляховик на електричній тязі eqa, відбулася офіційна презентація трохи більшого і потужного eqb. В рамках заходу iaa mobility 2021 автовиробник представив відразу кілька електромобілів, в тому числі спорткар amg eqs, концепт позашляховика g-wagen, а також кросовер eqb.

Зображення: daimler ag

Позашляховик eqb був вперше представлений в квітні на шанхайському автосалоні в китаї, але тепер виробник приділив більше уваги деталям і своїм планам щодо цього компактного електромобіля. Один з цих планів пов’язаний з повторною спробою mercedes-benz запустити електричний позашляховик в сша, оскільки на початку цього року було оголошено про скасування планів з випуску на американський ринок позашляховика eqc.

Зображення: daimler ag

Технічні характеристики eqb відповідають тому, що було оголошено в квітні. Перед нами повнопривідний електричний п’ятимісний кросовер, який опціонально може перетворитися в семимісний за рахунок установки третього ряду сидінь. Однак сидіння третього ряду не будуть досить просторими, щоб на них міг з комфортом розміститися доросла людина, і в основному орієнтовані на використання дітьми.

Зображення: daimler ag

Згідно з наявними даними, eqb зможе проїжджати без підзарядки близько 420 км за європейським стандартом wltp. Перспективи кросовера на американському ринку важко оцінити, оскільки автолюбителі в сша все ще досить насторожено ставляться до електромобілів. Тим не менш, eqb може стати успішним продуктом на інших ринках. Він буде випускатися не тільки в сша, але і в інших регіонах світу.

Зображення: daimler ag

Виробник оголосив, що покупцям будуть доступні дві версії eqb з електродвигуном на 225 або 288 кінських сил, які отримали назву eqb 300 4matic і eqb 350 4matic відповідно. Надалі планується запуск передньопривідної версії електромобіля, а також моделі з великим запасом ходу.