МЕГАСЛОВАРЬ ДЛЯ БРЮТ

201

Словник для brut. При місця відвідати 15 Гб.
Далі на не російською:

МЕГАСЛОВАРЬ ДЛЯ БРЮТ Показати / Приховати текст
Список містить кожен словник, словник, і базу паролів витоку, які мені вдалося знайти в інтернеті (і я витратив багато часу на пошуки). Він також містить кожне слово в бази даних Вікіпедії (сторінок-статті, витягувати 2010, всі мови), а також безліч книг з проекту “Гутенберг”. Він також включає в себе паролі від деяких низькопрофільних порушення баз даних, які продаються в підземному років тому.

Формат списку-це стандартний текстовий файл, відсортований у регістр алфавітному порядку. Рядки розділяються символом переведення рядка «N» символ.
Ви можете перевірити список, не завантажуючи його, даючи sha256 хеши для безкоштовного хеш-вертушки. Ось такий інструмент для обчислення хеш. Ось результати крекінгу LinkedIn і хеш витоку пароля сайт знайомств з списку.
Список відповідальних за розтріскування близько 30% всіх хешей дано CrackStation безкоштовно хеш зломщика, але ця цифра повинна бути взята з зерном солі, тому що деякі люди намагаються хеші дуже слабкі паролі тільки для тестування сервісу, й інші намагаються зламати їх хеші з іншими онлайн хеш крекерів, перш ніж знайти CrackStation. Використовуючи список, ми змогли зламати 49.98% від одного замовника набір 373,000 хэширует пароль людини, щоб мотивувати їх на краще схема соління.

Скачати Magnet 4.19 Гб
Завантажити торрент-файл: FD62CC1D79F595CBE1DE6356FB13C2165994E469.торрент [42,48 Kb] (скачувань: 318)

Пароль на всі архіві “happy-hack.ru” або “АА”

[Кішки]перебір[/кішок]