Mail List Validator 2.1 Free

171

Програма працює так само, як і сервери провайдерів пошти: він посилає запит DNS для визначення MX одержувача (Mail Exchange) сервер. Після цього він імітує надсилання повідомлення. У цьому процесі, ніяких фактичних повідомлення не відправляються на сервер програма аналізує відповідь сервера на RCPT TO: команди, що дозволяє визначити обґрунтованість адресу з високою точністю.

Mail List Validator використовує правила для визначення поганих адрес електронної пошти. Це дозволяє досягти дуже високої точності перевірки. Програма здатна знайти всі недійсні адреси в списку, і це абсолютно вільний від помилкових випадках тригер (де дійсну адресу буде відзначений як недійсний.)

Властивості програми:

Безкоштовно. Mail List Validator абсолютно безплатно (Freeware), вона не вимагає реєстрації і не має ніяких функціональних обмежень!

Швидка перевірка DNS. Програма підтримує спеціальний режим перевірки, де він тільки посилає запит DNS дозволити MX серверів для домену адреси електронної пошти. Використовуючи цей режим, Ви можете швидко знайти і видалити адреси з доменними іменами, які більше не існують.

Багатопотокова перевірка. Програма може одночасно перевірити кілька десятків або сотень адрес електронної пошти. Це дозволяє завантаження вашого інтернет-порту до межі і тим самим завершити перевірку на максимально можливій швидкості.

Перевіряє великих списків. Mail List Validator не має жорстких обмежень на розмір адресних списків встановленим вимогам (єдиний великий обмеженням є розмір бази даних не повинен перевищувати 4 гігабайти.) Таким чином, програма може бути легко перевірити списки адрес, що містять кілька мільйонів адрес кожен.

Дозволяє встановлювати користувацьких правил перевірки. Використовуйте цю функцію для створення груп адрес, які не можуть бути перевірені у зв’язку з IP-адреси блокуються, проблеми з HELO домен або інших специфічних помилок сервера. Це фактично дозволяє автоматично маркування адреси по-різному, в залежності від відповідей MX SMTP серверів.

Використовує правила для перевірки адреси. В процесі перевірки, програма порівнює відповіді сервера з зумовленими список типових відповідей недоступності адреси. Адреса позначається як недійсний ТІЛЬКИ ЯКЩО відповідь сервера збігається хоча б один рядок цього списку. Ні в яких інших випадках адресу буде відзначений як недійсний. Таким чином, ситуації, коли хороший адреса позначається як поганий повністю усунені, і продуктивність характеризується дуже хорошою точністю.

Імпорт списків розсилки з усіх джерел даних. Програма дозволяє імпортувати списки адрес з текстових і CSV файлів, адресної книги Windows, та з інших джерел даних через ADO / ODBC.

Потужний адресного пошуку та видалення функцій. Програма містить потужний конструктор запитів, що дозволяє пошуку адрес з гнучкими критеріями і збереження результатів у файл або відкидаючи їх.

Чому Mail List Validator?

Програма Mail List Validator є зручним для користувачів. Будь-який користувач, будь-якого рівня, може почати працювати з програмою без зусиль.

Завдяки многопоточной архітектури ядра перевірки Mail List Validator працює швидше, ніж інші програми. Користувачі мають можливість поставити необхідну кількість потоків, що дозволяє вручну перевірки з максимальною швидкістю.

Пардон переклад гугла

завантажити

дзеркало