Лиходіїв oxenfree 2: lost signals додали в оригінальну гру

8

Розробник oxenfree 2: lost signals студія night school придумала оригінальний спосіб познайомити нас з антагоністами, яких ми зустрінемо в сиквелі, додавши їх в першу гру. Після шквалу моторошних твітів і недавнього оновлення для гри на pc – і на жаль поки тільки на pc-night school каже, що сподівається “вивести оновлення і на інші платформи в найближчому майбутньому” – схоже, що в ужастику п’ятирічної давності з’явиться новий контент.

Гравці на пк, які встановили оновлення до гри oxenfree, побачать ряд нових радіопередач, що натякають на те, що їх чекає в довгоочікуваному продовженні. Мабуть, нові лиходії настільки сильні, що ретроспективно проникають у вихідний код оригінальної гри.

” ми намагалися зупинити це. Ми зазнали невдачі”, – йдеться в першому з серії чудових і загадкових твітів в офіційному твіттері розробника. “сигнали прориваються в oxenfree, і ми не можемо їх заблокувати, скільки б патчів або змін ми не внесли в гру. Ми в біді. Всі ми”.

“через п’ять років після подій oxenfree райлі повертається в своє рідне місто камена, щоб досліджувати таємничі радіосигнали”, – йдеться на новій сторінці сиквела в steam. “те, що вона знаходить, виявляється більше, ніж вона очікувала”.