Лох-несское чудовисько існує в кіновсесвіту “годзілли”

10

Найвідоміша міфологічна істота шотландії вже давно стала частиною суспільної свідомості, і воно продовжує залишатися актуальним в наші дні.

Протягом десятиліть вирували суперечки про те, чи існує нессі насправді, навіть незважаючи на те, що багато передбачуваних «спостереження» насправді виявилися розіграшами. Очевидно, наукове співтовариство навряд чи повірить в це, але чудовисько стало зробило величезну послугу для місцевого туризму, оскільки навколо озера лох-несс нині існує маса магазинів і музеїв.

Warner bros. І mosterverse студії legendary, у свою чергу, як і раніше, мабуть, насолоджуються фінансовим успіхом ” годзілли проти конга », і є ймовірність, що в майбутніх проектах франшизи ми побачимо лох-несса на великому екрані. Тим більше, як зазначає портал screen rant, ” годзілла 2: король монстрів » підтвердила, що істота є титаном у цьому всесвіті.

На карті, коротко показаній у фільмі, перераховані імена та місця розташування всіх відомих титанів на землі, а один з них проживає в лох-нессі і має кодову назву левіафан. Відкрито про це не згадується на екрані, але це досліджується в офіційно новелізації, де показується, що нессі має доступ до порожнистої землі, і таким чином може подорожувати по світу. Тому лох-неське чудовисько офіційно визнано каноном в monsterverse, і навіть має непогану передісторію.