Китайські гравці починають оглядово-бомбити life is strange: true colors через тибетський прапор

11

Дія life is strange: true colours відбувається в місті хейвен-спрінгс, де над входом в магазин під назвою “скарби тибету” майорить тибетський прапор. Цей прапор використовується як символ руху за незалежність тибету і заборонений в материковому китаї, тому він став джерелом скарг серед китайських гравців в steam.

Хоча його рейтинг користувача залишається дуже позитивним, більшість його негативних відгуків написані китайськими гравцями. «у грі є елементи незалежності тибету, що мають на увазі поділ китаю«, – йдеться в одному негативному огляді, і» тибет-частина китаю ” повторюється в іншому. За словами третього « ” тайвань, гонконг, макао і тибет були китайськими територіями з давніх часів. Як би не думали застарілі, вони в кінцевому підсумку повернуться на материк. Я пропоную neet читати більше книг, перестати бути дурними, і знайти роботу, щоб підтримати себе. Тайвань, гонконг, макао і тибет назавжди залишаться частиною китаю».

Раніше китайські користувачі в набагато більшій мірі критикували devotion за те, що вона містила приховане посилання на мем, який порівнював президента китаю сі цзіньпіна з вінні-пухом. Однак подібні інциденти не завжди мають політичне підґрунтя. Nier: automata була піддана критиці через відсутність підтримки китайської мови, коли вона була випущена в азії. Спрощена китайська-найпопулярніша мова на китайському, а китай являє собою другий за величиною ринок steam.

Починаючи з цього місяця, нові обмеження означають, що китайським гравцям у віці до 18 років дозволяється грати в онлайн-ігри тільки протягом однієї години в день, з 20: 00 до 21: 00 по п’ятницях, суботах, неділях і офіційних свят. Це, звичайно, не впливає на автономну однопользовательскую гру, таку як life is strange: true colors.