Купуємо золото\техніку в WOT через PayPal

223
І так багато вже пробували це робити , але не у всіх виходить-так як чаржбеки і бани (практично миттєво) акаунтів відлякують людей від цього заняття. У своїй статті я розповім як всього цього уникнути і отримати прибуток з цього.

1. «Перший крок» Перше, що нам потрібно це сама палка ( її можна купити у селлеров , або сбрутить самому).Для роботи нам знадобиться палиця зі статусом «Прем’єр»(US ) і балансом на рахунку не менше 400$ . Припустимо, що палиця у нас готова , ви подумаєте ну все беремо дід і погнали купувати! Ні, ще рано це робити, бо якщо ми безпосередньо купимо товар з палиці холдера, у нас скоріше всього через пару годин буде чарж, тому що піндоси дуже часто перевіряють акки з грошима і побачивши там крадіжку моментально піднімуть свою жирну дупу і почнуть відкривати «диспути»
Тепер настав час трохи витратитися на благо собі . Що нам необхідно:

Дід юсу під штат -3$
Русс дід під холдера -3-4$
Віртуальна карта для верифа русс палиці -4-5$

2.«Крок другий » Тепер нам потрібно зробити російську палицю ГР РФ .Для цього нам потрібно буде
Не юзаный скан паспорта або тупо взяти дані сусіда (ПІБ та адресу проживання) телефон можна вигадати! Після того як ми отримали дані про холдере, йдемо робити на пошту rambler.ru або mail.ru .Далі регаем палицю(тільки на діда, який ми купимо під регіон проживання) на дані, які ми отримали. ( підтверджуємо пошту )І що ми бачимо, що ми маємо російську палицю зі статусом Прем’єр але ми « неперевірені» Відповідно для нашого « справи» така палиця буде марна просто. Щоб це змінити нам потрібно її верифнуть з допомогою «кредитної-дебетової картки» Запитаєте Ви де ж її взяти? Відповідаю Вам: ми її купимо .
1.Заходимо на сайт webmoney.ru

2.далі в полі «Маркет» вибираємо Карти передоплати і вибираємо там пункт « VISA »

Купуємо золото\техніку в WOT через PayPal

3.після цього купує карту з балансом 3 $

Купуємо золото\техніку в WOT через PayPal

( так при верифе палиця зніме у вас 1.95$ після чого попросить код з 4 цифр для завершення верифікації..ну про це трохи пізніше)

Як тільки ми купуємо карту нам приходить в особистому кабінет ( мої покупки) дані по ній, а саме: номер картки, термін дії (кілька місяців) і код CCV2.

Купуємо золото\техніку в WOT через PayPal

Тепер йдемо на дід і заходимо в палицю для введення даних по кредитній карті. Після введення, вам прийде лист на пошту.

Купуємо золото\техніку в WOT через PayPal

Далі нам потрібно взяти контакти продавця у якого ми купили карту і написати йому, що за номером вашої карти вам необхідна виписка. Він вам передасть код з 4 цифр і ви вже введете їх в самій палиці для завершення верифікації, після чого ви отримаєте статус перевірений і на цьому вже пів шляху пройдено.

3. « Крок третій»

Маючи русс палицю нам потрібно її поповнити щоб ми могли спокійно купити товар в WOT.
Для цього нам потрібно пройти не більшу процедуру :

1.Ми робимо свій мерч ( і виставляємо там товар, який нібито ми продаємо)

2.Йдемо на сайт https://sellfy.com і проходимо реєстрацію, після чого придумуємо товар ( наприклад айпад за 300$) робимо опису його і заливаємо картинку. Як все це буде зроблено тупо копіюємо лінк на товар і виходимо від туди. Все це потрібно для того, щоб дії ( купівля з палиці піндоса выглядила по справжньому, а не тупий трансфер Петі Петушкову в РФ)

3.Заходимо на дід юсы, беремо лінк нашого товару і переходимо до оплати ( Якщо ви взяли чистий дід під штат то ймовірність що пройде платіж буде 95%) Як тільки ми бачимо що гроші списали за покупку ми можемо виходити з палиці піндоса і швидко бігти на нашу палицю (рос)

4.Зайшовши на неї нам потрібно реалізувати гроші протягом 1-3 годин ( іноді буває що холдер Юс палиці і не свербить близько пару днів (рідко але буває) .Так ми мабуть що у нас з’явився баланс. Тепер нам потрібно купити товар в танках або на свій акк або створюємо свіжий і заливаємо туди ( золото\техніку з преміум магазину). Скажу відразу використовуючи дану схему ви можете не боятися, що вас забанять . Після того як буде проведена оплата ви отримаєте повідомлення на пошту (акка WOT) про зарахування коштів. Так само цю операцію ми побачимо і в палиці. Перевірити все це можна тупо зайшовши в наш аккаунт (WOT) на який було злито бабло.

Через деякий час (1-2 дні) вам на пошту від русс палиці прийде лист ( що відношення вас бачиться розгляд ( так як піндос відкрив диспут) і намагається замилити в саппорт що це не він купував у вас айпад за 300$ .Що ми робимо? Та нічого ми не робимо(включаємо жорсткий ігнор і все) , вас попросять або відшкодувати кошти протягом 7 днів, або надати інфу про відправлений товар( якого і крім не було ) Нічого цього ми не робимо. Далі бачимо що на палиці русс у нас став негативний баланс дорівнює тій сумі, що ми запозичили і америкоса. Але і це не страшно, так як ви не ви ( тобто ви не владец русс палиці) і всі претензії, якщо такі будуть( будуть йти до саме власнику) .Запитаєте, а як же танки? А танки? З ними все добре, гроші ви заних заплотили, повернути WG ви їх не просіть тому, так як саме ви купували товар у них.
Notary_rom (c)

Тепер підсумок : маючи на кишені 300 рублів ми спокійно можемо примножити їх у 3-5 разів з одного аккаунта. ( якщо ви будете їх продавати) Раджу з однієї палиці робити не більше 2 акков ( якщо чистих для продажу) І витрачати гроші з палиці максимум.

P. S кукурікати що це схема паблік не варто ( так як
написана і розроблена вона особисто мною)
Віддаю її в маси через непотрібність .