Купуємо товари з допомогою прямого дебету (Новий спосіб)

11

Купуємо товари з допомогою прямого дебету (Новий спосіб)

1. Для початку нам потрібні банківські реквізити якого-небудь німця.
2. Заходимо на http://google.ru (або інший пошуковик) і шукаємо там щось типу цього: Kontonummer, Kontoinhaber, Bankleitzahl або Impressum.
2.2. Можна знайти генератор імен, наприклад, http://ru.fakenamegenerator.com/, і вже шукати по імені з прізвищем. Виставляємо там німецький набір і країну Німеччина, натискаємо «генерувати».

[#] Нам видасть ім’я, наприклад: Siegfried Grandt.

3. Пишемо в гуглі Siegfried Grandt Bankleitzahl або Siegfried Grandt Kontonummer або Siegfried Grandt Impressum або Siegfried Grandt Bankleitzahl Impressum або ще як хочете.

[#] Якщо раптом не знайшлися реквізити, йдемо знову на генератор імен і генеруємо інше ім’я. У підсумку, на підставі результатів вибираємо інший.

4. Далі нам знадобляться наступні дані:

[#] Власник рахунку (по-німецьки Kontoinhaber, в нашому випадку Siegfried Grandtr)
[#] Назва банку (Bankinstitut)
[#] Номер рахунку (Kontonummer, Konto-Nr)
[#] Код банку (Bankleitzahl або БЛЦ)
[#] Адреса (Adresse)

Реквізити виглядають приблизно так:

Siegfried Grandt Max-Eyth-Str. 45 46149 Oberhausen Commerzbank AG БЛЦ: 365 800 72 Kto.: 360 184 500

Тобто Siegfried Grandt проживає за адресою:

[#] місто Oberhausen,
[#] індекс 46149,
[#] вулиця Max-Eyth-Str.,
[#] будинок 45.
[#] Назва банку Commerzbank AG.

Ці дані нам знадобляться надалі.

5. Заходимо в магазин, наприклад http://www.reichelt.de і вибираємо там товар на суму 100-150 євро, можете і більше, але я раджу залишатися в цих межах.
6. Вибираємо Zur kasse. Вписуємо туди дані цього німця (адреса, індекс, ім’я і прізвище).
7. Далі нас запитають, що ми будемо платити, вибираємо bankeinzug (буває так: Einzugsermachtigungsverfahren), ставимо галочку Bankdaten aendern? і вписуємо туди Kontonummer, Bankinstitut, Bankleitzahl, а ось адреса доставки вказуємо свій (вибираємо andere Lieferadresse). Природно всі заповнюється на німецькій мові.

У підсумку рахунок відправляється невідомому німцеві, а товар — нам! У деяких магазинах просять ввести дату народження, раджу її запам’ятати, так як вона може знадобитися для відстеження посилки. Заповнення в інших магазинах може трохи відрізнятися, але зміст я думаю вам зрозумілий. Звичайно, всі сайти німецькою, але гугл знову нам на допомогу. Заходимо знову на http://google.ru і в пошук вписуємо адресу магазину, поруч з результатом пошуку бачимо «Перекласти цю сторінку». Звичайно, щось він не переведе, але головне буде. Для прикладу, я взагалі не знаю німецьку мову, проте ж це мені не заважає.

Шопи ви можете пошукати самі. Для цього пишемо в пошуку наприклад, bankeinzug shop або vorkasse bankeinzug shop або per bankeinzug shoppen. Можете просто заходити в різні магазини і дивитися, так би мовити, на місці існує така оплата. В першу чергу дивіться також відправляє магазин товар в Росію.
Товар приходить від 3-х тижнів до 4-х місяців. І останнє, що хотілося б ще сказати: по-перше, не обов’язково в точності робити теж, що і я, експериментуйте, тренуйтеся. По-друге, краще вибирайте Bankleitzahl не з легкозвучным номером (5000000 або 10101010 або 520 010 100), а з простим (45784645 або 5478974 або 5465467). У третіх, не вибирайте багато товару в одному магазині і тим більше на одну людину, краще в декількох магазинах по чуть-чуть і на різних людей. Ну і по-четверте, залишайтеся людьми. Я бачив багато реквізитів церков, допомоги дітям, хворим та іншою благодійності, не замовляйте товар на такі рахунки.

На допомогу по термінам:

Anrede – звернення
Frau – пані
Herr – пан
Vorname Ім’я
Nachname – Прізвище
StraSe – Вулиця
Nr — Номер будинку
Adresse – Адреса
PLZ — Поштовий індекс
Wohnort або Ort — Місто
Land – Країна
E-mail — Поштовий ящик
Passwort Пароль
Geburtstag — День народження (Европеский форматі ДД/ММ/РРРР)

(с)WhiteAnonymous