Красива mmorpg lineage2m гряде в росію і країни снд-ncsoft і” иннова “оголосили про початок передреєстрації

13

Компанії ncsoft і” иннова ” оголосили про початку передреєстрації в lineage2m на території росії і снд. Користувачі можуть подати заявку, щоб стати першими гравцями в мобільну версію культової mmorpg і отримати цінні бонуси на старті.

Користувачі з росії та східної європи можуть взяти участь в передреєстрації на офіційному сайті lineage2m або через google play. Після запуску учасники отримають бонусні предмети всередині гри: 200 000 аден, 2х карту класу високої якості (11 разів) і 1х скриню зарядів душі (500 штук).

Lineage2m-це мобільна mmorpg, яку називають справжньою спадкоємицею lineage 2 , популярної комп’ютерної mmorpg, випущеної в 2003 році.

Гравцям lineage2m обіцяють:

  • кращу 3d-графіку на мобільних пристроях рівня 4k uhd (ultra-hd);
  • перше застосування технології обробки зіткнень (collision handling) в мобільній 3d mmorpg;
  • безшовне завантаження – без елементів, що переривають гру;
  • найбільший одноканальний відкритий світ на мобільних пристроях, який дозволяє масштабні битви на 10,000+ чоловік.

Російські користувачі зможуть грати в lineage2m на мобільних пристроях і через purple — кроссплатформенний сервіс ncsoft.

” я чув про любов і інтерес, яку російські гравці проявляють до lineage 2. Ми офіційно представляємо мобільну версію гри на російському ринку і покладаємо на неї великі надії. Віримо, що lineage2m також викличе залученість і інтерес з боку російських гравців”, — зазначив сім синбо, глава lineage2m global business.