Кращий білд для ембер в genshin impact 🔥

12

Створення справжньої імби з базового піро-персонажа в genshin impact. Навчіться правильно прокачувати ембер, розкриваючи максимальний потенціал лучниці. У гайді представлені різні версії білдів з підбором оптимального зброї, артефактів і членів загону.

ембер в genshin impact – базовий персонаж рідкістю ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ . Кожен гравець отримує її на початку гри як першого піро-персонажа. Зброя ембер-лук, а контрольована стихія-піро. Ще більш небезпечною для противника даного персонажа робить вірний супутник – барон зайчик, який просто є потужною бомбою.

Ембер стоїть в самому кінці тир-листа персонажів, але в умілих руках може ефективно допомагати загону. В даному гайді зібрані кращі білди для скаута, керуючись якими, ви зможете розкрити потенціал героїні.

Як отримати ембер в genshin impact

Кожному новачкові ембер дається на початку гри. Головний герой зустрічається з нею по дорозі в мондштадт. Саме тоді піро-лучниця і стає членом загону. Через те, що вона не додається в івентовому банері в якості героя з підвищеним шансом випадання, отримати ембер з молитов досить важко. Вона може випасти з будь-якого банера, але краще розраховувати на стандартний, тому що в ньому шанси на отримання всіх героїв рівні.

Здібності ембер

Піро-лучницю можна перетворити в смертоносного дамагера або зробити з неї середньостатистичного сапп-дд, але тільки при абсолютному розумінні всіх її механік. Саме про навички і здібності героя піде мова далі.

Основні навички (активні скіли)

 • першокласний стрілець (звичайна / заряджена / атака в падінні)

Послідовно стріляє з лука до 5-ти разів.

Під час зарядженої атаки переходить в режим прицілювання. На стрілі при цьому накопичується вогненний заряд. Повністю заряджена стріла завдає підвищений піро шкоди.

Атака в падінні завдає фізичної шкоди по площі.

 • барон зайчик (елементальний навик)

Викидає на поле бою іграшку, яка відволікає на себе ворогів. При знищенні або по закінченню часу перебування на полі бою завдає піро шкоди по площі. Hp іграшки залежить від максимального значення hp ембер.

Якщо затиснути кнопку е-шки, можна кинути барона зайчика прицільно.

 • вогняний дощ (вибух стихій)

Запускає град стріл, що завдають шкоди по площі.

Пасивні навички

Переваги та недоліки ембер

В процесі гри за даного персонажа нескладно виявити його сильні і слабкі сторони.

Плюси:

 • ефективний вибух стихій, здатний швидко вносити багато шкоди по групі супротивників;
 • перевага в бою проти елітних ворогів (вартових руїн, руїн мисливців і т. Д.);
 • допомога у вивченні світу (зниження споживання витривалості під час польотів);
 • можливість відволікати ворогів по ходу бою;
 • барон зайчик може наносити колосальний піро шкоди по площі;
 • піро-стріли допомагають вирішувати загадки з незручно розташованими елементальними монументами.

Далі з гайда ви можете дізнатися всі нюанси розвитку ембер в повноцінного члена загону з високим dps.

Прокачування ембер

Почати слід з вивчення ресурсів і матеріалів, які потрібні для розкриття кращих сторін героя.

Особливої уваги вимагають сузір’я, які розблоковуються «удачею ембер», одержуваної за кожен дублікат стартового персонажа.

Таланти

Для прокачування навичок будуть потрібні книги і ресурси, представлені в таблиці нижче:

Для 10-го рівня прокачування кожного активного скілла потребуетсякорона презирства (мудрості).

Піднесення ембер

У табличному вигляді представлені матеріали і ресурси, потрібні для підвищення рівня персонажа:

скріншот з сайту: https://genshin-impact.fandom.com/ru/wiki/genshin_impact_вики

Кращі білди для ембер

Найсильніше потенціал героя розкривається при отриманні 2, 4 і 5 сузір’їв, які значно підвищують його ефективність. При складанні спорядження варто звернути увагу на наступні характеристики:

 • сила атаки;
 • сила і шанс криту;
 • бонус піро шкоди;
 • майстерність стихій.

Корисним статом також буде hp, особливо на початкових етапах, коли немає 2 сузір’я для швидкого знищення абстрактних ворогів.

Ембер дд в genshin impact

Основний інтерес для гравців представляють атакуючі збірки, які допомагають розвинути максимальний dps для піро-лучниці.

Краща зброя

Кращі артефакти

Ембер з функціями підтримки

Якщо у гравця відсутнє бажання качати потужного дд, та й ресурси не дозволяють, то за героєм залишаються саппортящіе завдання.

Краща зброя

Кращі артефакти

Склад загону

Враховуючи той факт, що ембер дістається гравцеві на старті подорожі по тейвату, далі будуть вказані лише ті герої, з якими лучниця поєднується. Вибиваючи інших платних персонажів, від скаута ордо фавоніус можна буде відмовитися.

Будь-який піро-персонаж буде давати резонанс з ембер. Якщо у вас немає іншої добротної пари для збільшення сили атаки, то завжди можна доповнити вибитого героя піро-лучницею.

Приклади загонів

При відсутності одного з ключових персонажів ембер може бути вбудована в наступні загони:

Однак пріоритетними будуть саме безкоштовні загони, тому що ембер використовують всі новачки. Досвідчені гравці залишають її в своїх групах набагато рідше.

На підставі всього вищесказаного, гравець повинен вирішити самостійно, з ким в загін ставити ембер , щоб розвинути максимальні dps і легко закривати весь контент в genshin impact.

Як грати за ембер

Найбільш потужною лучниця стає після відкриття 2-го сузір’я. Барон зайчик при попаданні зарядженої атакою по його лапі завдає колосальний піро-шкоди, який укупі з реакціями може миттю знищити ворога. Наприклад, якщо скористатися реакцією танення і підірвати ляльку можна отримати до 400% шкоди по цілях навколо іграшки з сюрпризом.

Таким чином, якщо у вас вже є друге сузір’я, активуйте елементальний навик і чекайте, коли моби заагрятся на барона зайчика. Кріо або гідро статус можна накласти попередньо, або під час бою (але потрібно бути обережніше, щоб не підірвати ляльку завчасно; використовувати для цієї мети потрібно каталізатор або цибулю). Після вдарте зарядженою атакою по ногах іграшки. Решту часу можна комбінувати ефекти від стихій.

Є варіант стрільби виключно зарядженими атаками, але тут ембер поступається іншим лучникам. Однак якщо розгойдати їй силу атаки і крити, а також користуватися реакціями, то може вийти непогано. Проте найкращим варіантом, звичайно, залишається-смертоносна бомба.

Підсумок

Ембер спеціалізується на нанесенні піро-утрати по площі, а також може точково бити по слабких місцях ворога, збільшуючи при цьому власну міць. Реакції лише додадуть їй ефективності. Корисний елементальний навик дозволяє відволікати ворогів і контролювати бій. Підійде новачкам, так як хороша в бою проти елітних механічних ворогів (вартові руїн, руїнні мисливці і т.д.).

Повністю потенціал скаута ордо фавоніус розкривається, коли відкривається друге сузір’я. Через це її сильно недооцінюють, але героїня має великі перспективи стати сильним мейн дд (як розглядалося в даному гайді) або просто хорошим сапп-дд з функціями реактора.