Копійка на пиріжок.

242

Спосіб заробітку не для ледачих.

Спосіб дійсно не для ледачих, але заробити можна. Якщо тобі читати не хочеться і ти вмієш тільки кликати по посиланнях тоді проходь повз.

Мова піде про партнерці babloleads.biz вони займаються тим що скуповують заповнені анкети з вашого трафіку по пошуку роботи. Важливо! що роблять вони це тільки з прокладок так як не хочуть спаму їх ПП. Ви все зрозумієте нижче.
Крок 1.
Реєструємося на ПП. Вивчаємо менюху, стрибаємо по сайту.
Крок 2.
Йдемо в розділ “Прокладки” і качаємо все що там є. Розпаковуємо і дивимося їх. Тут знадобиться ваша творча чуйка. Або вибираємо, те що сподобається. Інше видаляємо. Відкриваємо файл “Index.html” вашої прокладки(бажано Notepad ++)знаходимо 27 сходинку бачимо там “#”.
Йдемо в “Мої Посилання” бачимо вашу посилання чекаем її, вибираємо що сподобалося, копіюємо її і міняємо на “#”. Ось що повинно вийти:

Копійка на пиріжок.

Я особисто використовую “.htaccess” для редиректа, але про неї я писати не буду він більш функціональний. Він вам не потрібен впринципі, кому треба той зробить.
Уточню ще сподіваюся що ви здогадалися що якщо прокладка “англ”, то і посилання має бути “англ”.
Не закриваємо “Index.html”, а шукаємо там 4-ту сходинку і міняємо тайтл тобто пишемо назву свого сайту в тегах “title”. Закриваємо—->Зберігаємо. Прокладка готова.
По банерам я нічого не робив не хотів морочитися з цим. Якщо хочете робіть.
Крок 3.
Шукаємо фрихостинги тієї країни за якою будете працювати потрібно щоб було “.de” наприклад. Я думаю зрозуміло що объява про роботу в Парижі не може бути “.ru” доменом. Або шукайте “.com” він як загальний піде. Знайшли фрихостинг зарегались, створили домен 3-го рівня. Заливаємо вашу прокладку на хостинг. У вас повинно вийде так: Приклад з русскойфрихой.
Уточню для школярів вже представляють себе мільйонерами, що юкозы, народи та інше че там є НЕПОДОЙДЕТ. На мій приклад не дивіться він просто приклад.
Ще уточню чим красивіше ви все зробите в плані доменного імені тим краще. Можете купити, але думаю бажаючих на цьому сайті не знайдеться. Отже тех. сторона способу закінчена переходимо до творчої.
Крок 4.
Шукаємо буржуйські дошки оголошень про роботу. Чим більше тим краще. Регаемся на них. Регайте на “.com” пошту, “gmail” підійде.
Крок 5.
Створюємо оголошення про те, що ви шукаєте працівника. Для цього нам знадобиться текст в нашому меню сайту “Тексти” переводимо для себе, режим, додаємо коротше придумуємо нормальну оголошення. Вставляємо туди вашу фриху. Вішаємо її на дошку.
Уточню. Важливо! Від того, як грамотно ви все зробите тим профітності буде ваша праця. На ПП є російськомовний саппорт ви можете написати йому текст ого Російською вони переведуть вам на мову вашої країни без проблем. Саппорт там класний зазначу це.
Уточню що деякі дошки не пускають посилання в меню об’яви в текст. Ось тут і знадобиться ваша пошта туди підуть листи від шукають роботу. Листів буде багато вони будуть і з дощок і від людей безпосередньо.

Копійка на пиріжок.

Крок 6.
Ловимо профіт. Тарифи по країнах ви знайдете в меню ПП, але раджу написати лист в саппорт і уточнити у них точну ціну за лід.
Я не працюю вже цим способом мені тупо колись. Адже дошки треба оновлювати, оголосили падають – трафіку немає. Створювати нові тексти. Ось мій останній скрін:

Копійка на пиріжок.

Скажу чесно цей скрін був зроблений з 2-3 ого на 1 дошці. Потім прийшло ще 2 або 3 бакса, але скрін робити не хочу.
Останній крок.
Об’яви краще працюють крупнях містах, в містах мільйонниках, всі “zip code” по містах знайдете в гуглі. Телефони я робив вигадані знаходив в гуглі в тому місті яку небудь конторку міняв останні цифри. Гугл його на всякий випадок і вуаля все виходило завжди. Ще зазначу що профітності були об’яви про низькокваліфікованих працівників: Прибиральниці, офіціанти, водії, кур’єри і т. д.
Вам знадобиться ще і ось це Генератор імен. їм я користувався для різних реєстрацій.
На листи з мильніков ніколи не відповідайте відразу, чекайте скільки зараз там у них час мб у них 2 ночі, а у вас 10 ранку. Люди зрозуміють що контора дає роботу не може працювати в 2 ночі. Текст листів дуже простий я писав приблизно таке: Добре ми прочитали ваше резюме, ви нам підходите заповніть анкету там то там то і кидав лінк на прокладку. Так само не забувайте про Фейсбуці і Твіттері пишіть спамер і профіт я думаю буде хороший. Ну і мб ви самі щось придумаєте тут можна непогано заробити знаю точно. Все не так важко як вам здається убивши час і все підготувавши 1 раз, потім можна приділяти йому набагато менше часу. З вами був iikkmm всім спасибі. За помилки соррі писав лежачи з ноута прям на сайті. Удачі!
PS. Відразу кажу що спосіб писав для зовсім маленьких в плані вміння, сам спосіб міг вміститися в парі трійці пропозицій. Але все для вас )). Ще скажу я намерянно не давав лінків ні на фрихосты, ні на дошки, так як народ у нас лінивий і ломануться все тільки за тим лінком і профіту не буде. Кого цей спосіб зацікавить знайте, що на питання по способу в ЛС не відповідаю все і так ясно пишіть коменти.