Компанія my.games проінвестувала the breach studios на 3,5 мільйона євро

15

My.games venture capital( mgvc), підрозділ міжнародного ігрового бренду my.games, оголошує про інвестиції більше 3,5 мільйонів євро в the breach studios-ігрову студію, що спеціалізується на розробці консольних і пк-ігор. My.games і the breach studios домовилися про співпрацю та розробку спільних проектів.

The breach studios була заснована в барселоні в 2018 році. Співробітники студії працювали в таких компаніях, як ubisoft, gameloft, take-two interactive і займалися розробкою і просуванням ігор: assassin’s creed iv black flag, ghost recon wildlands, the crew 2, gris, bionic commando, asphalt 8: airborne. На даний момент the breach studios веде роботу над новим неанонсованим проектом – кооперативним шутером з режимами pve/pvp для пк і консолей.

My.games володіє значною експертизою в іграх в жанрі “шутер” і релевантних йому. Такі проекти, як warface, left to survive, tacticool, war robots входять в топ-10 ігор компанії по виручці. Завдяки інвестиціям в the breach studios my.games розширить лінійку продуктів для пк і консолей, а також посилить свою експертизу в жанрах кооперативних і pvp шутерів.

My.games venture capital( mgvc), інвестиційний підрозділ my.games, було засноване в 2017 році і за чотири роки проінвестувало в сорок студій і консолідувало сім. Mgvc також увійшло в топ-15 найбільших інвестиційних фондів у світі. Інвестуючи в нові студії, my.games продовжує слідувати своїй стратегії диверсифікації ігрового портфоліо, надаючи студіям всі необхідні умови для зростання їх бізнесу і масштабування продукту. Завдяки угоді з the breach studios, my.games продовжує розширювати мережу своїх студій по всьому світу і збагачувати свій досвід в нових жанрах.

В результаті угоди компанія my.games придбала міноритарну частку студії з опціоном на контроль.