Компанія “бука” стала дистриб’ютором мерча для геймерів

14

Компанія “бука” з гордістю оголошує про масштабне розширення каталогу фізичної дистрибуції! тепер, крім фізичних видань відеоігор від найбільших світових видавців, “бука” офіційно продає в росії різноманітний мерч для геймерів, гіків, колекціонерів і цінителів масової культури в цілому.

Серед величезного асортименту сувенірної продукції представлені колекційні фігурки, значки і сувеніри, пазли, геймпади і чохли для консолей, магічні предмети з всесвіту гаррі поттера (підходять для маглів) і навіть качечки-косплеєри!

Партнерами “буки” стали провідні світові виробники мерча та аксесуарів:

  • good loot-відомий виробник високоякісних пазлів, завдяки яким можна збирати улюблені ігрові світи буквально по шматочках! у продажу вже доступні пазли по таким хітам як the witcher, doom, cyberpunk 2077 та іншим іграм, а каталог постійно поповнюється.
  • numskull-це, перш за все, фантастичні фігурки знаменитих персонажів ігор, кіно і серіалів, виконані у вигляді… Качок!
  • the noble collection – виробник, напевно знайомий всім фанатам всесвіту гаррі поттера. Чарівні палички, фігурки, блокноти, шахи, пазли, ручки, м’які іграшки та багато іншого! крім “гаррі поттера” і “фантастичних тварюк” асортимент розширюється мерчем по “грі престолів”, всесвіту dc, “володарю кілець”і ” хоббіта”.
  • pdp – це все, що потрібно власнику nintendo switch! дротові і бездротові контролери, чохли для консолей і багато інших аксесуарів.
  • cinereplicas – адвент-календарі та інші унікальні сувеніри по “гаррі поттеру” і всесвіту dc, які з’являться у продажу вже восени!

Ознайомитися з повним асортиментом і придбати мерч можна у власному інтернет-магазині “буки” shop.buka.ru, на найбільших маркетплейсах aliexpress, ozon, wildberries, а також в мережах 1с інтерес, онлайн трейд, легендаріум, gamepark, gamebuy та інших магазинах.