Комедійний зомбі-екшен stubbs the zombie in rebel without a pulse став тимчасово безкоштовним в epic games store

5

Як і було обіцяно, 14 жовтня в сервісі цифрової дистрибуції epic games store (egs) стартувала роздача комедійного зомбі-екшену stubbs the zombie in rebel without a pulse. Також стало відомо, яку гру зроблять безкоштовною.

Джерело зображень: epic games store

Щоб стати володарем stubbs the zombie in rebel without a pulse, необхідно перейти на сторінку гри і натиснути на кнопку «отримати». Проект автоматично прикріпиться до аккаунту користувача.

Події stubbs the zombie in rebel without a pulse розгортаються в 1959 році на території міста панчбоул. Гра пропонує стати зомбі і пожирати мізки людей, щоб збільшувати чисельність живих мерців і поповнювати арсенал свого тіла.

Крім stubbs the zombie in rebel without a pulse, в egs зараз можна безкоштовно отримати набір epic для умовно-безкоштовного командного шутера paladins. Комплект включає чотирьох чемпіонів і бонусні предмети для них.

Обидві роздачі закінчаться 21 жовтня поточного року о 18:00 за московським часом. В цей же день безкоштовною стане розширена версія хоррора among the sleep, в якому користувачам дістається роль дворічної дитини.