Клініка castle craig повідомляє про 10-кратне зростання кількості пацієнтів з кріптовалютной залежністю

8

Криптовалюта – одна з головних тем поточного року. Вартість головної цифрової валюти, bitcoin, ніби як закріпилася на позначці 50 000 доларів. Але так було не завжди. Стабільність і ринок криптовалюта-дві різні історії, які перетинаються дуже рідко.

У 2021 рік bitcoin увійшов з курсом близько 27 000 доларів за монету. До середини весни ціна майже досягла позначки 65 000 доларів, після чого криптовалюта різко подешевшала. За кілька тижнів її вартість впала приблизно вдвічі. Через це постраждали багато інвесторів, а деяким з них довелося звертатися до лікарів за допомогою.

Шотландська клініка castle craig надає допомогу не найщасливішим трейдерам вже протягом трьох років. При цьому терапевт тоні маріні зазначає, що за останній рік кількість пацієнтів зросла на порядок. Деякі з них проходять курс лікування в клініці по кілька місяців. У їх число входять не тільки інвестори, які втратили гроші на скачках курсу, але і користувачі, які не можуть відновити доступ до кріптовалютному гаманцю після втрати пароля.

Тоні маріні заявив, що залежність від торгівлі цифровими валютами практично не відрізняється від звикання до наркотиків. Найбільше страждають люди, які на додаток мають наркотичну та/або алкогольну залежності. Терапевт заявив, що під час лікування пацієнтам дозволяється палити і пити каву, а використання смартфонів обмежене двома годинами на тиждень.