Kingdom Come Deliverance – шість цікавих фактів про гру

45

Вихід гри Kingdom Come Deliverance став справжньою сенсацією: невідома студія розробників за сміхотворну за сучасними мірками суму грошей створили одну з кращих і масштабних RPG останніх років.

Розробка середньовічної рольової гри далася студії Warhouse з великими труднощами, так як в гру не вірив ні один видавець і розробники працювали цілодобово, щоб випустити Kingdom Come Deliverance до призначеної дати виходу. Як би там не було, але RPG вже завоювала безліч шанувальників, тому ми підготували для вас кілька цікавих фактів про гру.

Бейкеров зобразили на церковних фресках

Kingdom Come Deliverance – це по-справжньому народна адже гра, її розробляли на пожертви простих геймерів, тому щоб залучити найбільшу кількість бейкеров розробники придумали кілька цікавих акцій. Гравці, задонатившие найбільшу кількість грошей на розробку були увічнені на фресках, які можна побачать на стінах церков в грі. Ось таким от нехитрим способом деякі геймери внесли себе в історію. Буде що внукам розповісти.

Kingdom Come Deliverance церковь и байкеры

Створення штучного інтелекту силами справжніх учених

Проходження Kingdom Come Deliverance може викликати проблеми з-за того, що практично всі персонажі в грі живуть своїм життям: сплять, їдять, ходять на роботу і відпочивають в місцевих питних закладах. При цьому розробники не забули і про додаткові шаблони поведінки персонажів: якщо ви кинете предмет на землю, то місцевий селянин може його взяти і потім використовувати, також різні NPC по-різному реагують на дії Индржиха.

Kingdom Come Deliverance AI

Щоб домогтися максимально реалістичного поведінки персонажів розробники навіть звернулися за допомогою до співробітників Празького Карлового Університету. Kingdom Come Deliverance гра де створенням ІІ займалися справжні дипломовані вчені.

У грі повинні були з’явитися собака-компаньйон, арбалети і норовливі коні

Розробники при зборі коштів на своїй кікстартер-сторінці обіцяли, що введуть в гру напарника собаку при досягненні мети в 1 мільйон $. Як бачимо, мета була успішно досягнута, а про собачок забули. Собакен, як і в Fallout 4, повинен був шукати ігрові предмети, допомагати на полюванні і героїчно перекушувати глотки супостатам.

Kingdom Come Deliverance собака компаньон

Також розробники відмовилися від арбалета, залишивши в грі тільки один вид зброї далекого бою – цибулю. Можна припустити, що Warhouse приховала арбалет для наступних частин гри, а поки можна сподіватися, що з часом на Kingdom Come Deliverance вийдуть моди, додають арбалети, аркебузи і інші далекобійні знаряддя. Що стосується коней у Kingdom Come Deliverance, то спочатку вони повинні були володіти власним інтелектом і навіть відмовлятися виконувати команди гравця, які вони можуть вважати для себе небезпечними.

Інноваційну систему ближнього бою скопіювали Ubisoft ще до виходу Kingdom Come

Розробка гри затягнулася на довгі чотири роки і однією з головних відмінних рис RPG повинна була стати незвичайна бойова механіка, де атака зброєю може проводитися в різних напрямках. Як відомо, плагіат – двигун прогресу, тому успішно підметушилися Ubisoft, які в 2015 анонсували гру з дуже схожою системою ближнього бою – For Honor.

Kingdom Come Deliverance боевая система

До честі Warhouse можна заявити, що свою обіцянку створити найбільшу реалістичну бойову систему від першої особи вони виконали, причому на значно кращому рівні, ніж їх колеги з Ubisoft.

У світі гри присутній реальні чеські споруди

Звичайно, не секрет, що розробники скрупульозно створювали світ гри, в чому відповідний ландшафту сучасної Чехії. Але розробникам цього здалося мало, і вони пішли ще далі: проаналізували історичні документи і розмістили у грі кілька реальних будівель, які існували в 1403 році і стоять на території Чехії досі. На карті Kingdom Come Deliverance й у самій грі можна знайти безліч таких будівель: наприклад, фортеця в Ратае.

Kingdom Come Deliverance реальные места в игре

Warhouse Studios на чолі з Деніелем Ваврой – це компанія справжніх маніяків, якщо розмова стосується реалістичності. Бойова система, реальні локації і навіть сюжет повністю заснований на реальному історичному конфлікті в середньовічній Богемії. До речі, нещодавно ми опублікували статті, в яких розповідаємо про і .

Актор, який озвучив Индржиха, вже встиг засвітитися в середньовічному сеттінге

Тому макей, який подарував головному героєві гри лицьову анімацію і голос в англійській озвучці, вже грав у подібному амплуа. У 2013 році він виконав роль дядька короля Генріха II в англійській серіалі «Біла королева». Сюжет серіалу відбувається після міжусобного конфлікту між династичними орденами Білої і Червоної Троянди в середньовічній Великобританії, і нагадує «Гру престолів» без магії і драконів.

Kingdom Come Deliverance кто озвучивал главного героя

Якщо ви ще не почали своє захоплююче пригода в середньовічній Богемії, то рекомендуємо не пиратить гру, а завантажити Kingdom Come Deliverance в стиме, щоб розробники в наступній частині виправили всі помилки і найголовніше – нарешті додали собаку-компаньйона!

Джерело: http:///